» קניות » צרכנות נבונה » שינה מתוקה בעלות מוזלת

שינה מתוקה בעלות מוזלת

מידי כמה שנים אנחנו מחדשים את הרהיטים שנמצאים אצלנו בבית בשל בלאי טבעי שלהם או בשל השינוי של הצרכים ואי ההתאמה של רהיטים ישנים. דבר זה מוביל להוצאות שלעיתים הינן גבוהות מן הרצוי ולכן כדאי לבצע כל מה שניתן על מנת להשוות את המחירים בשוק ולגלות את המוצר המשתלם ביותר מבחינת איכות אל מול עלות. אחת הרכישות בעלות גבוהה מתבצעת עבור מזרון למיטה אשר יכול להגיע לכמה אלפי שקלים ואף יותר מעשרת אלפים שקלים עבור מזרון של מותג יוקרתי. רוצים לדעת כיצד למצוא מזרון במבצע מבלי לשבור תוכנית חיסכון? המשיכו לקורא.

כמה טיפים למציאת מזרון נוח ולא יקר

בעוד לא מעט אנשים סבורים כי מזרונים חייבים להיות מאוד יקרים על מנת להיות נוחים ומתאימים לשינה איכותית ומתוקה, אנחנו די סבורים אחרת, ולאחר בחינה של לא מעט מזרונים בטווחי מחירים שונים עליהם בילינו לילות ארוכים של שינה מתוקה פחות או יותר, הבאנו עבורכם כמה טיפים לרכישה נבונה של מזרון זול אך מבלי להתפשר על האיכות של השינה.

1.      רכשו עודפים – לא מעט פעמים מבצע יבואן רכישה של כמויות גבוהות של דגם מסוים אותו הוא לא מצליח למכור לפי הציפיות, ולכן הוא מעדיף למכור את הדגם הזה במחיר מבצע מאשר שיעלה אבק במחסנים.

2.      חכו לסוף השנה – כל חנויות הריהוט מפנות את הדגמים הישנים של שנה שעברה ומכניסות אל החנויות את הדגמים עבור מזרונים לשנה החדשה. מה זה אומר עבורכם? מחירים משתלמים ביותר של מזרון במבצע שקורה פעם בשנה בעלויות נמוכות ביותר אצל מותגים שממש משתלם לרכוש.

 

3.      לא מעט פעמים אתם משלמים כאלפיים שקל יותר רק עבור השם החתום על המוצר, שלעיתים באמת אין סיבה שתרכשו מוצר מבית טוב שקצת פחות מוכר אבל בעל אמינות ושירות מן הטובים שיש, עשו בירורים מעמיקים יותר ותגלו עולם שלם של חברות מעולות שמספקות מזרונים במחירי מבצע כל השנה…

אודות שרון קורן