» בניה ושיפוצים » דירה קטנה ומושלמת

דירה קטנה ומושלמת

ככל שהזמן עובר נראה כי הדירות היחידות אותן זוגות צעירים יכולים להרשות לעצמם לרכוש הינן דירות קטנטנות של שלושה חדרים ולא יותר. דבר זה מציב בפני זוגות רבים אתגר עיצובי וכל מנת לעמוד באתגר בצורה שתפיק דירה נעימה למראה ונוחה למגורים צריכים לעבוד לפי כמה כללים בסיסיים עבור עיצוב בית קטן מידות, מלבד העובדה הברורה כי שימוש בצבעים בהירים תועיל לתחושה של מרחב.

לשמור על דירה מסודרת

מה לעשות,הדירה שלכם בקושי מגיעה למידות של 65 מ"ר ואתם ממש צריכים להרגיש כאילו היא 90 מ"ר. הדרך לבצע משימה זאת מתחילה בשמירה על בית מסודר. עברו על פני כל הציוד שלכם ופנו מן הדירה את כל החפצים שלא ממש משתמשים בהם ורק יצרו עומס שאי אפשר להרשות עבור דירה קטנה. דאגו לבצע ניקיון יסודי מעין זה כל כמה חודשים כדי שלא יתאספו מחדש רהיטים לא שימושיים.

תכנון נכון של מקומות אחסון

חשבו היטב מהם הצרכים שלכם עבור אחסון ורכשו רהיטים שמספקים את הצרכים הללו בדרכים ישירות ובדרכים עקיפות. עבור ארונות בגדים נצלו את כל הגובה הפנוי ועבור רהיטים אחרים בדקו אם הם יכולים להגיע עם חלל אחסון משל עצמם. תכנון מיטבי של מקומות האחסון יעניק לכם עיצוב בית שלא ייהרס מריהוט יתר.

בחירה נכונה של ריהוט

 

אל תרכשו ספה ענקית של שלושה מטרים ועומק של מטר שלם כאשר החלל בסלון הינו מזערי. העדיפו רהיטים קטנים אבל נוחים, השילוב הנכון של הרהיטים יהפוך כל עיצוב בית לאידאלי ביחד עם הסגנון האישי לטעמו של כל בעל דירה. בחירה נכונה של רהיטים תהיה מדויקת כך שלא תצטרכו לפריטים רבים כדי לקבל את הנוחיות והפרקטיות מכל אחד מהם.

אודות שרון קורן