» בניה ושיפוצים » מגשימים את החלום בדירה!

מגשימים את החלום בדירה!

אחד מתחומי הלימוד האטרקטיביים כיום, הוא תחום אדריכלות ועיצוב פנים. מדובר בתכנית לימודים שמציעה מקום הן לאמנים והן למתמטיקאים מבנינו. שכן, נדרשת יכולת מאוד עמוקה לדמיין כיצד יראה החלל שמולך ולעצב אותו, אך יחד עם זאת, נדרשת גם הבנת הנתונים הפיזיים של הבית ויכולת לנתח אותם. מדובר בתחום לימודים לא קל, הנלמד במוסדות אקדמיים ספורים בצורה נאותה. הלימודים נמשכים כארבע שנים ואמורים לאפשר לבוגרים – להפוך למומחים של ממש בתום התקופה.

 

תרצו בית בסגנון כפרי או מודרני? צעיר או מיושב?

אדריכלות ועיצוב פנים, כוללים סגנונות רבים. אילוסטרציה בכלים מתקדמים של אותו בית בסגנונות שונים, יוכל להוכיח עד כמה שונה הבית יוכל להיראות בכל אחת מהאפשרויות. עם זאת, חשוב לציין כי אדריכל שהוא גם מעצב פנים, אינו קבלן שיפוצים. אך למרות זאת, הוא כמובן עובד עם מיטב אנשי המקצוע: החל מצבעים, דרך נגרים וכלה ביועצים לבית ולגן. נותני השירות הרבים עמם עובד האדריכל, מעידים היטב על היכולות שאמורות להיות לו – הן בניהול העיצוב והן בניהול העובדים עמו.

 

אם אתם מתעניינים בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, נסו לדבר עם אנשי מקצוע שנמצאים בתחום זה שנים. תוכלו להתרשם מרמת הקושי של העבודה, יחד עם הסיפוק האדיר שניתן להפיק ממנה. כמו כן, תוכלו להתרשם מההבדלים (הן בשכר והן בשעות העבודה) שבין שכירים לעצמאיים בתחום, וכך תוכלו לגבש פרספקטיבה אמתית ורחבה יותר באשר למקצוע המדובר.

אפשר לומר, באופן כללי, שהעוסקים בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, הם אנשים עם עמוד שדרה חזק, אסרטיביים ואמביציוזיים. זאת מפני שהעיסוק הספציפי הזה, לא מאפשר אחרת. מי שאינו מסוגל לעבוד בלחץ ולנהל מספר רב של משימות בו זמנית, לא יוכל להתמיד בעבודה כזו לאורך זמן – וחבל.

אודות Reuven