» חברה ומדינה » איפה הכסף הגדול?

איפה הכסף הגדול?

עבודות בארצות הברית, נחשבות לפופולריות מאוד. כיום, יותר ויותר צעירים מבקשים להתנסות בחוויית החיים בעולם הגדול, ולכן, מחפשים הצעות עבודה באזורים נחשקים, כמו בעמק הסיליקון שבקליפורניה. תחומי העיסוק המוצעים – קשורים בעיקר למכירת מוצרים, ולכן יתאימו לטיפוסים הרעבים להצלחה, מפולפלים ומלאי ביטחון.

 

בעוד שחברה אחת עוסקת במכירת מוצרי ים המלח, חברות אחרות עוסקות במכירת מוצרי קוסמטיקה או מוצרי טיפוח אחרים – לעור, לציפורניים או לשיער. יש לציין כי עבודות בארצות הברית, כמו בכל מקום אחר, אינן קלות כלל והן מתנהלות מסביב לשעון. פעמים רבות, עובדים רבים העידו על שעות שינה מועטות, בשל הרצון העז למכור יותר ולהרוויח יותר. עם זאת, בעוד שיש מי שעבודה זו נוחה לו – יש גם מי שיסבול בה מאוד, לכן יש להכיר את התחום היטב בטרם הנסיעה, ולהיות מוכנים.

 

היתרון הגדול של עבודות בארצות הברית, הוא שהן מתגמלות מאוד את מי שטוב בהן. שכר העבודה אשר תשיגו בארץ עבור חודש עבודה אחד, יהווה כחמישית מהשכר שתקבלו בחו"ל. הסיבה העיקרית לכך – היא הפרמיות הגבוהות שמוצעות לעובדים, על כל מוצר שימכרו. עם זאת, אפשרויות הקידום הן מועטות עד בלתי קיימות. מדובר, בדרך כלל, בעבודה זמנית – ולכן מעטים הם שבאמת נשארים לאורך שנים ומצליחים להתקדם.

חשוב מאוד לציין כי חברות רבות שמציעות עבודות בארצות הברית – פועלות ללא רישיון ומסכנות את עצמן ואת העובדים בהן. אין דבר יותר מהותי מאשר הבירור אודות החברה, מקורותיה ופעילותה. עליכם להיות בטוחים שהמעסיק שלכם הגון, כך שתקבלו את כל מה שמגיע לכם מידי חודש בחודשו, כאשר שהייתכם שם הנה חוקית לגמרי. עובדים לא חוקים שנתפסו על ידי הרשויות, זכו לביקור לא נעים בכלא ולאחר מכן גם בסנקציות אחרות.

אודות Reuven