» בניה ושיפוצים » להנדס את המדף

להנדס את המדף

כשהזמן להתחדש במדפים לחנות מגיע, כאב הראש מתחיל לתקתק. בעל העסק, שמעוניין להשקיע את כספו באיכות מחד, ומאידך מעוניין לחסוך כמה שניתן, יצטרך לבחור את נותן השירות, אשר בידיו המקצועיות והידע שיקבע את הנוחות במשרד.

מדפים לחנות הנם מצרך חשוב ומהותי. מי מבנינו שיש בידיו עסק, יודע עד כמה חשוב לנצל את המקום בצורה טובה. במקרים רבים מדובר בחלל קטן, אשר לא מאפשר את שימת כל הציוד על הרצפה. מדפים טובים מחומר איכותי, יוכלו להציל את המצב. כמו כן, מדפים לחנות יוסיפו אור, צבע וחינניות. הם מוסיפים תוכן, עניין ומהווים גם מקום אחסנה חשוב, כאמור.

אז מה תרצו?

כדאי לדעת שאת המדפים הללו יש לבחור בצורה נכונה. ישנם מדפים מסוגים שונים, גדלים שונים ולצרכים שונים. בבואכם לחפש את המדף שלכם, עליכם לעמוד על האישיות שתרצו שתהיה לו. האם אתם מתכוונים להניח עליו משא כבד? האם אתם מתכוונים להניח אותו בכניסה לחנות או מאחור? האם תצטרכו שהוא יהיה ממתכת או מעץ? אילו מידות אתם דורשים? מה הסגנון העיצובי שלכם? – אלה ועוד, מהוות שאלות שחשוב מאוד לשאול, בטרם מזמינים את המדפים לחנות.

כיום תוכלו למצוא חברות שיוכלו להציע לכם לשלב את המדפים שאתם רוצים, עם שאר הריהוט בחנות. כך, תוכלו לבצע הזמנה אחת שכל ציוד המתכתב זה עם זה. לפיכך, תוכלו לבחור ארון בסגנון של ארונית לוקרים, עם מדפי מתכת בצבע דומה וכיסא אורחים שיתכתב עמם. כדאי שתדעו שחנות ייצוגית, מעניקה ללקוח תחושה שהוא הגיע למקום הנכון. היא מקנה לו תחושת ביטחון וחווית קנייה טובה יותר. אל תתפשרו!

ובפינת העצות

חשוב שהחברה שאת שירותיה תשכירו, תהיה אמינה ומקצועית. תרצו לקבל אחריות על המוצרים שאתם קונים וכן מענה בכל תקנה ומענה. שימו לב בהצעות המחיר שאתם מקבלים – גם למחיר ההובלה וההרכבה. אל תחסכו על ציוד טוב, איכותי ועמיד. הוא ישרת אתכם שנים רבות ויזכיר לכם שוב ושוב מדוע בחרתם דווקא בו.

אודות Reuven