» תיירות » טיולים בעולם » טיפים לטיול בדרום אמריקה – צ'ילה

טיפים לטיול בדרום אמריקה – צ'ילה

לא מעט ישראלים נופלים בקסמים של אמריקה הלטינית, ויוצאים לטיול של חודש אחד לפחות במהלכו הם חולשים על פני מדינות רבות שמציעות אינספור של אזורים לטיול, וצבירה של חוויות חד פעמיות שממש שלא רואים באזורים של אירופה, למשל.

הבאנו עבור אלה מכם שבדיוק מתכננים את הטיול לדרום אמריקה כמה טיפים לטיול בצ'ילה המדהימה ביופיה!

מסלול טרק בטורס דל פאינה

זה טרק באזור עם מזג אוויר שיכול להשתנות בין רגע ואתם יכולים למצוא את עצמכם מטיילים עם מוצ'ילה אשר נרטב לחלוטין, ובגדי ההחלפה שלכם בתוכו. לכן, הניחו את הבגדים בתוך שתי שקיות כפולות ליתר ביטחון והפרידו בין בגדי היום לבין בגדי הלילה. כך תמיד תישארו עם בגדים נקיים ואף לא רטוב. אם בצעתם השכרת טלפון לוויני לטיול, ארזו בשקית כפולה גם את הטלפון.

סיור בשמורת הטבע  Reserva Nacional Radal Siete Tazas

ליד העיירה מולינה נמצאת שמורת טבע בה זורם נהר אל שבעה מפלים נפלאים כאשר מכל מפל כזה נוצר לו אגמון קטן משל עצמו, המראה מרהיב ומזכיר את הצורה של ספל ומכאן גם השם אשר ניתן לשמורה זו. פנקו את עצמכם בטבילה במים הנעימים של האגמון התחתון ביותר מבין שבע אלה, זה יהיה סיום נהדר לטיול באזור השמורה.

הר געש וויאריקה

זהו הר געש פעיל הנמצא ליד העיר פוקון אשר הטיפוס עליו אורך במשך ארבע עד שש שעות, לכן מומלץ לצאת אליו בשעות היום עד לשעות הצהריים על מנת שלא להגיע למקום בשעת החשכה.

 

הנוף אשר מתגלה לאחר שמגיעים אל הפסגה הינו עוצר נשימה ובהחלט שווה תמונה, אל תשכחו לבצע השכרת טלפון לוויני על מנת לחלוק את הרגע הזה עם מישהו חשוב…

אודות שרון קורן