» בניה ושיפוצים » לאחסן בצורה מתוכננת

לאחסן בצורה מתוכננת

גם כאשר יש לנו בית רחב במיוחד ורכשנו פריטים יוקרתיים שיקשטו את כל האזורים ויהיו שימושיים כל אח למטרה שהוא נועד, המראה הכללי שיכול להיווצר הינו מראה לא מסודר שמפספס את כל ההשקעה ואת כל המרחב הפנוי לרשותנו לשם ימוש יעיל בו.

רכישה של מוצרי אחסון ורהיטים שונים צריכה להיות מאופיינת לא רק באופי עיצובי מעניין, אלא גם באפשרות להעניק שימושיות רבה מבחינת אמצעי נוסף לאחסון, בפרט כאשר מדובר בבית קטן אשר כל יחידת מידה שבו צריכה להיות מנוצלת בצורה הטובה ביותר.

הבאנו עבורכם מבחר של טיפים של מעצבי פנים לאחסון חכם ברחבי הבית

לחיות לגובה – כאשר יש לכם חדרים שאינם כה גדולים חשוב כי כל רהיט עבור אחסון שאתם רוכשים יהיה כזה שימקסם את אפשרות האחסון על ידי רכישה של רהיטים כמו ארונות בגדים שיגיעו למקסימום של גבוה בחדר השינה.

חשוב שלא ליצור מראה עמוס מידי על ידי שמירה של קירות אחרים בחדר ללא פריטים רבים, אם אתם לא בטוחים כיצד, אתם תמיד יכולים להתייעץ עם מעצבי פנים שמכירים את הנושא ויודעים כיצד להתמודד עמו.

להכיל דברים בצורה מעוצבת – אמצעים עבור אחסון אינם חייבים להיות מדפים גדולים ומגושמים. עם מעט יצירתיות ניתן ליצור חלל בעל פריטים של אחסון שממש אינם נראים כמו נטע זר בחדר, אלא משתלבים ואף משדרגים את החלל כולו. היעזרו בעין היצירתית של מעצבי פנים על מנת להשיג את האפקט הרצוי.

 

לרכוש רהיטים פונקציונאליים – כאשר אתם רוכשים מיטה, אל תרכשו סתם מיטה, בחרו במיטה מעוצבת אשר יש בה גם ארגז מצעים שבו תוכלו לשים חפצים שאין עבורם מקום. כאשר אתם רוכשים שולחן קפה לסלון, בחרו בכאלה שמגיעים עם מדף תחתון או מגרות שתוכלו להניח בהם צעצועים של הילדים או מגזינים.

אודות שרון קורן