» בניה ושיפוצים » להעלות את שווי הדירה

להעלות את שווי הדירה

אתם נמצאים לקראת העלאת הדירה שלכם בחדרה למכירה בערוצים השונים, אבל בבדיקה קצרה באינטרנט אתם רואים כי הדירות אשדר מוצעות למכירה באזור שלכם מציעות מפרט הרבה יותר נדיב וגם נראות הרבה יותר מטופחות בתמונות.

מה לעשות, לאחר הרבה שנים בהן אתם גרים בבית עם ילדים הדבר הינו בולט באזורים השונים של הבית, שכבר אינם נראים חדשים כפי שהיו בעת בה קיבלתם את המפתח עבור הדירה לראשונה.

דבר זה אומר כי אם אתם רוצים להעלות את שווי הדירה לקראת המכירה, עליכם לבצע מספר של פעולות חשובות:

לדעת מהו שוויה של הדירה

אם אתם רוצים לדעת מה השווי הריאלי בשוק עבור הדירה עיינו באתרים אשר מציעים דירות למכירה באזור בו אתם גרים עם אותו מפרט של דירה/בניין ותגלו מהם המחירים אותם דורשים עבור דירה הדומה ביותר לדירה שלכם.

את מחירי הסגירה ניתן לבדוק דרך באתר רשות המיסים, כך תוכלו לדעת מה השווי נכון לרגע זה עבור דירות שנמכרו באזורכם ושוות ערך לדירה שלכם.

הדרך הכי טובה לדעת מה השווי של הדירה הוא על ידי פגישה עם שמאי מקרקעין או סוכן תיווך בחדרה שמכירים את תהליך בדיקת השווי בצורה מקצועית שתעניק הערכה הכי מדויקת שניתן לקבל.

העלאה הערך של הדירה

בצעו עיצוב נכון של הדירה ולו רק לשלב שבו מראים את הדירה ללקוחות פוטנציאליים.

ביצוע של שיפוץ קל כמו צביעה מחדש וארגון נכון של החפצים בבית יכול ליצור מראה מסוגנן ונעים יותר שימשוך יותר קונים שיעניקו תג מחיר גבוה יותר לדירה.

 

פנייה אל חברת תיווך בחדרה יכולה לסייע במציאה של קונים פוטנציאליים וצילום מקצועי של הדירה כדי שתיראה הכי מושכת עם הדגשה של כל היתרונות הגדולים שלה.

אודות שרון קורן