» קניות » צרכנות נבונה » לדעת לקנות דלתות בזול

לדעת לקנות דלתות בזול

מכירים את הרגע הזה בו נמאס לכם לראות את המשקוף המקולף בכניסה לחדר השינה, השריטות של הדלת בחדר האמבטיה וחוסר העיצוב הכללי של כל דלתות הפנים שיש לכם בבית שרכשתם במחיר לא ממש נמוך שלא השאיר לכם מרווח פיננסי לתמרונים של העיצוב של הבית.

תמיד היה החלום שלכם להחליף את הדלתות של הבית אך אתם נרתעתם לבצע זאת בשל העלות הגבוהה עבור דלת אחת, כל שכן עבור כל שש דלתות הפנים שיש לכם בבית כולו. הרי לעולם לא מחליפים רק דלת אחת, אלא אם רוכשים בדיוק את אותו הדגם כאשר יתר הדלתות נמצאות במצב מעולה ורק דלת אחת נהרסה.

במקרה כזה שווה לכם לעקוב אחרי הפרסומים השונים עבור דלתות פנים זולות של חברות אמינות.

לעיתים אותן חברות מבצעות החלפה של כל הסדרות הישנות של דלתות הפנים ומכניסות קולקציה חדשה לחלוטין, ואת כל אותן דלתות מן הקולקציה הישנה הם מוכרים במחירי זולים יותר. אין זה אומר כי דלתות אלה הינן פגומות אלה שפשוט הן מוכרות אותן במחיר נמוך מהרגיל כדי לחסל את כל המלאי הישן שסתם צובר לו אבק ותופס מקום במחסנים של החברה.

במקרים אחרים יכול להיווצר מצב בו היה ייצור גבוה מידי של דלתות מדגם מסוים אשר לא נמכר כפי שבמשרדי החברה חשבו שיקרה, אז החברה מבצעת מבצע של דלתות פנים זולות עבור אותם דגמים שנותרו במספר גדול במלאי.

 

בצורה זאת ניתן לשמור על רווחיות של החברה והלקוח מצידו מקבל מוצרים באיכות גבוהה רק במחיר נמוך מן הממוצע. לקוחות סבלניים שאוהבים עסקאות משתלמות כאלה יחכו בסבלנות עד אשר יתרחשו מבצעים מעין אלה ויבצעו רכישה מושכלת של דלתות פנים זולות ואיכותיות.

אודות שרון קורן