» תיירות » טיולים בעולם » נפש הרפתקנית, מוח רציונלי

נפש הרפתקנית, מוח רציונלי

גם האנשים ההרפתקנים ביותר בעולם שכבר יצאו לאינספור של טיולים במדבר, בלב ים או טיפסו על הפסגות של טיבט יודעים כי חייבים להצטייד בצורה טובה, על מנת להישמר מכל אותן סכנות אשר בהחלט קורות לכל האנשים אשר יוצאים לטיול באותם מקומות מרוחקים ופראיים של העולם.

אחד הדברים החשובים שאותם ממליצים מטיילים ותיקים הינו מכשיר טלפון לוויני, כמובן בנוסף לכל יתר הציוד שצריך לקחת אל מקומות חמים במיוחד או קרים במיוחד.

מהו טלפון לוויני?

בניגוד לטלפונים סלולריים אשר מוגבלים בקליטה שלהם, בייחוד באזורים מרוחקים מאנטנות סלולריות, המכשירים השונים של טלפון לוויני מאפשרים ביצוע של שיחה מכל מקום ברחבי העולם בשל השידור הישיר אל לוויין, דבר זה מייצר תקשורת אמינה באזורים כמו בלב ים, במדבריות או באזורים פראיים אחרים.

למה צריך טלפון לוויני בטיולים בעולם?

מכשיר זה מאפשר ליצור קשר עם יתר העולם גם במקומות בהם אין טלפונים או אינטרנט בצורה זמינה ולהזמין שירותי הצלה במקרים דחופים של תאונות שלעיתים קורות במקומות המסוכנים יותר לטיול.

מלבד זאת, בעזרת טכנולוגיה המשדרת מידע אל הלוויין, ההורים תמיד יכולים לראות היכן אתם נמצאים בכל רגע נתון ולהיות רגועים שאתם ממשיכים בטיול שלכם ללא כל בעיה. הם גם יכולים לשלוח לכם הודעות על מנת לוודא שאתם בסדר והכל כשורה.

 

רצוי לברר מראש עם חברה שמוכרת/משכירה טלפון לוויני על איזה סוג של מכשיר היא ממליצה לכם לקחת אל הטיול בהסתמך על האזורים שאליהם אתם עתידים לצאת בקרוב. המחיר שאתם משלמים עבור מכשיר קטן כזה הינו זעיר לעומת היתרון העצום שהוא מציע עבור מטיילים שכבר לוקחים אותו עימם לכל טיול או הפלגה.

אודות שרון קורן