» משפחה » אירועים משפחתיים » רגע לפני שבוחרים שמלת לבת מצווה, כדאי שתקראי את זה

רגע לפני שבוחרים שמלת לבת מצווה, כדאי שתקראי את זה

בת מצווה בכלל וצילומי בוק בת מצווה הם אירוע חוויתי שכולן מצפות לו בכיליון עיניים. ככל שמועד צילומי בוק בת מצווה מתקרב כך ההתרגשות מציפה יותר. ההתכוננות וההתארגנות הם חלק נכבד מכל התהליך, הרי שככל שההתארגנות מורכבת יותר ומכילה יותר אלמנטים כך היא נחשבת ליותר משמעותית. אחד מהדברים שיש לתת עליהם את הדעת הוא בחירת לבוש מתאים לצורכי צילום בוק בת מצווה.

איפה מצלמים, ומה לובשים לבוק בת מצווה

כאמור רגע לפני שבוחרים שמלה לצילומים של בוק בת מצווה חשוב להקפיד על כמה דברים, הראשון שבהם הוא תכנון של המקומות בהם יתבצעו הצילומים, לא תרצו תמונות שהקשר בין הלבוש לכלל התמונה קלוש. על מנת לקבל תמונה מוצלחת יש צורך לחבר בין כל האלמנטים כמו לבוש, אביזרים וכדומה. לדוגמה לבוש קיצי בחורף או לבוש חורפי בקיץ יצרו תמונה לא אמינה. החיבור בין סגנון הלבוש ומיקום צילומי בוק בת מצווה צריכים להיעשות בשיתוף עם הצלם על מנת לקבל את התמונה המושלמת. לרוב הצלם בקי במקומות המיועדים לצילום ומן הסתם גם בסוג הלבוש המתאים לכל עונה בשנה, אל תהססו לבקש המלצה או חוות דעת לגבי פריטי הלבוש.

לא רק בגדים, אלמנטים נוספים ליום צילומי בוק בת מצווה

יום צילומי בוק בת מצווה הינו יום שאמור ליצור את החוויה המושלמת, מרגע תחילת היום ועד לתומו, ככל שהיום הזה יהיה מעניין ומהנה יותר כך מצב הרוח יהיה טוב יותר וזה ישפיע על איכות הצילומים באופן כללי. ההמלצה הגורפת היא לקחת כמה ערכות לבוש שיתאימו למקומות השונים בהם יערכו הצילומים, כך גם לגבי אביזרים נלווים. על מנת ליצור ייחודיות ומיוחדות לתמונות מומלץ לשלב בצילומי בוק בת מצווה אלמנטים כגון צעיפים, כובעים, משקפי שמש, סבון בועות ועוד, אם תבצעו את תכנון יום צילומי בוק בת מצווה היטב הרי שכל אביזר או אלמנט ישתלב במקומות המיועדים לצילומי בוק בת מצווה. חשוב לשתף גם את הצלם בבחירות שלכם על מנת שהוא יוכל להיערך בהתאם במידת הצורך.

 

ולא לשכוח קליפ בת מצווה

 

בסיום יום הצילומים ניתן להשתמש בתמונות ליצירת קליפ בת מצווה לאירוע או למשפחה. ניתן לצלם את מהלך יום הצילומים ולהוציא משם גם סרטונים המתעדים את ההכנות. קליפ בת מצווה יכול להיות מעוד עדכני כלומר שהקליפ מציג את ההכנות לקראת הבת מצווה וניתן לעשות גם קליפ בת מצווה המציג באופן כרונולוגי את בעלת השמחה.