» בניה ושיפוצים » פרגנו לעצמכם ניקיון מבריק

פרגנו לעצמכם ניקיון מבריק

העפתם מבט ארוך בחלונות של הבית שלכם והבנתם כי הבית ממש לא נקי עד שלא תבריקו את החלונות גם כן, אז אמרתם לעצמכם שתקחו חומר מבריק לחלונות יחד עם סמרטוט וכמה עיתונים ישנים ובתוך חצי שעה עד שעה כל החלונות יהיו מבריקים, כולל החלונות של הויטרינה הענקית שלכם? כדאי שתחשבו שנית מכיוון שלנקות חלונות בצורה מלאה ייקח לכם כמה שעות טובות, וממש לא פחות מזה.

למה זה לוקח כל כך הרבה זמן?

חלונות צריך קודם כל לנקות מכל שכבת האבק והלכלוך הראשונית, ורק לאחר מכן להבריק אותה. דבר זה יש לבצע פעמיים עבור שני הצדדים של כל חלון וחלון.

ישנם מקומות אליהם לא ניתן להגיע בקלות כמו בזכוכיות של המרפסת. אז אתם מחפשים אחר שיטות שונות כדי להגיע לכל אותם מקומות, ועדיין לבצע ניקיון חלונות מקצועי.

ישנם חלונות שהניקיון שלהם מצריך הסרה כדי לנקות משני הצדדים בצורה טובה, משמע עבודה גם יותר מאמצת וגם כזאת שיש לבצע לאט ובזהירות על מנת להימנע מגרימת נזק בלתי הפיך אל החלונות היקרים שלכם.

למה שלא תזמינו ניקיון של החלונות?

אם לאחר קריאה של כל העבודה שאתם צריכים להשקיע עבור הניקיון של החלונות שלכם אתם מבינים שאין לכם ממש זמן וכוח להתמודד עם ניקיון של חלונות בדירה בת חמישה חדרים ושני מפלסים, כדאי שתפנו אל חברת ניקיון אשר מבצעת ניקיון חלונות בצורה מקצועית ומשאירה את הבית ללא סימנים של עבודה מלבד חלונות מבריקים ומצוחצחים למשעי.

 

פרגנו לעצמכם שעה של מנוחה, בזמן שמישהו אחר עובר חלון חלון ומוודא שהוא נקי לחלוטין.

אודות שרון קורן