» משפחה » אימון זוגי » הכרויות עם טעם אירופאי

הכרויות עם טעם אירופאי

שילוב מוצלח של גברים ונשים לזוג מצליח שמאריך שנים יחדיו באושר רב, הינו בהרבה מקרים עניין של התאמה בין התרבויות, שכן לעיתים השוני הרבה בין בני זוג אשר מגיעים מתרבויות קיצון יכול לעורר מחלוקות בעתיד וליצור ריחוק על רקע הבדלים תהומיים עליהם לא ניתן לגשר בשלב כל שהוא.

לכן, אין זה מפליא לראות כי אנשים רבים מחפשים אחר אנשים שבאים מרקע דומה ובאתרי היכרויות מחפשים גברים ממוצא רוסי אחר הכרויות רוסיות עמן יהיה להן קל להסתדר במיוחד ששניהם מגיעים מאותו עולם של שפה, מזון וחינוך, דבר שמקל על קשירת קשר בריא שיהיה יציב לתקופה ארוכה.

מעבר לכך, בחירה בהיכרויות רוסיות על פני אחרות מעיד על טעם במראה מסוים שהינו יותר אירופאי מאשר ים תיכוני כמו שנפוץ כאן בארץ. וכמו שאומרים על טעם ועל ריח אין מה להתווכח ובדיוק כפי שיש אנשים שמעדיפים מראה של שיער שחור ועיניים חומות, יש אחרים שמעדיפים ונמשכים לנשים בעלות מראה רוסי.

השילוב הנכון יכול להיות בנוי משני נאשים בעלי עולם של תכנים דומים, ואילו לפעמים ישנו זיווג מוצלח של שני אנשים שמגיעים ממקומות שונים ומוצאים את השוני ביניהם מושך ביותר וכי ההבדלים ביניהם אינם תהומיים, אלא כאלה שדווקא יוצרים עניין שאינו מפסיק ככל שהקשר מעמיק, עד כי האחד לומד את השפה של השני, אם היא רוסית, צרפתית או יידיש ומתערה בצורה שלמה אל העולם של בן/בת הזוג כדי להרגיש אחד באמת.

 

הכרויות עם העולם של הרוסים הינן מיוחדות ומי שנמשך ליופי הזה, ימצא עניין רב בתרבות המרתקת הזאת שהגיעה אל ארץ ישראל והינה בולטת המאוד בכור ההיתוך הישראלי.

אודות שרון קורן