» תיירות » למלא טופס בקשה לוויזה לארה"ב

למלא טופס בקשה לוויזה לארה"ב

אתם רואים אנשים רבים אשר טסים להם לטיול או לשם עסקים לארצות הברית והחלטתם כי גם אתם מעוניינים לצאת לכיוון המעצמה הזאת?

על מנת להיכנס בין שעריה של ארה"ב יש צורך בוויזה. אם אתם טסים למטרה עסקית תצטרכו להוציא ויזת עסקים ואם אתם טסים לשם טיול אתם תצטרכו להוציא ויזה מתאימה.

תהליך הוצאת וויזה לארה"ב

תהליך הוצאת הויזה כולל כמה שלבים כאשר הראשון הוא מילוי של טפסים שניתן לבצע דרך האתר של השגרירות באינטרנט, או לחילופין להוריד את הטפסים למחשב ולשלוח אותם לאחר מילוי נכון שלהם בדואר לשגרירות ארה"ב.

חשוב לציין כי את הטופס ממלאים בשפה האנגלית, וכי אם ישנו דבר שאינו ברור ניתן להיעזר באתר אונליין או בחבר מבין טוב אנגלית ויודע להדריך אתכם למלא את השאלון בצורה נכונה. קחו בחשבון כי מילוי לא נכון של הטופס יכול לגרור פסילה של הבקשה לוויזה, לכן אם אינכם בטוחים איך להוציא ויזה לארצות הברית או מוטב שתקבלו סיוע מקצועי.

לאחר מילוי הטפסים יש לבצע תשלום של האגרה עבור הוצאה של ויזה, אותה ניתן לשלם בדואר או דרך האתר של השגרירות אונליין.

אין להגיע באופן ספונטני לשגרירות לראיון, ההגעה לראיון נעשית אך ורק בתיאום מראש דרך הטלפון או דרך האתר של השגרירות.

יש להגיע לראיון עם כל המידע הנדרש על מנת שתקבלו את האישור בצורה מהירה. זמן ההמתנה לראיון יכול להיות ארוך ולכן יש להצטייד בדבר החשוב ביותר, סבלנות.

באתר האינטרנט של השגרירות מצוין מה יש להביא וכיצד יש להתנהג במקום, פעלו לפי הוראות אלה שכן אי הקפדה על כללי ההתנהגות יכולה לגרום לסילוק שלכם מן השרירות ופסילה של הבקה לוויזה.

 

אם אתם חשים כי אינכם מבינים את כל מה שרשום באתר של השגרירות ואתם לא ממש מסתדרים עם כל המידע הזה, תמיד ניתן להסתייע במקומות שנותנים שירות לגבי איך מוצאים ויזה לארה"ב, וכך תגדילו את הסיכוי לקבלתה והסיכון לדחיית הבקשה שלכם.

אודות שרון קורן