» טיפוח » לכסות מבלי להתפשר על נשיות

לכסות מבלי להתפשר על נשיות

שיער אצל אישה הינו מקור להגשת והעצמת הנשיות שלה ולכן ניתן לראות כי נשים רבות מעדיפות לשמור על שיער ארוך ככל הניתן.

תעשיית המוצרים עבור שמירה של שיער בריא משגשגת ותמיד נשים ירצו לרכוש מוצרים אשר מסייעים להן לשמור על שיער בעל מראה בריא ומבריק, אולם מה עושות אלה שלא יכולות לחשוף את שיערן לאחר ברית הנישואין, הרי לפי היהדות "שיער באישה ערווה".

אין זה אומר שאישה נשואה חייבת להיות עם כיסוי ראש גם בפרטיות של ביתה, ונשים רבות מסירות את כיסוי הראש בעת שהן חוזרות לביתן.

לכסות עם פאות

דרך נהדרת להיות עם כיסוי ראש אבל עדיין להיראות מטופחת ונשית היא על ידי חבישה של פאה.

נשים חרדיות רבות מעדיפות שימוש בפאה על פני כיסוי ראש והולכות אל חנות פאות מקצועית אשר מציעה מגוון של פאות מן המחיר הזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר, בהתאם לחומר ממנו עשויה הפאה.

נשים שאינן מבינות בתחום זה עלולות לחשוב כי המראה שמתקבל הינו פלסטי ולא אמיתי, אולם מעצבי הפאות כיום מגיעים לרמות כה גבוהות עד כי ניתן לחשוב שמדובר בשיער האמיתי של אותה אישה שרכשה לעצמה במיטב כספה פאה.

חנות פאות מקצועית תבצע מדידות של פאה עד למציאת הפאה המושלמת עבור כל אישה, כאשר יש לקחת בחשבון את מבנה הפנים וצבע העור וכן העדפות אישיות של אותה אישה לגבי המראה היא אוהבת עבור עצמה.

פאות שהורכבו מתרומת שיער

 

אם התברכתם בשיער גולש שמתארך לו במהירות ואתם רוצים לעשות מצווה, אתם יכולים לתרום את השיער לעמותות אשר מעבירות את השיער היפה הזה להכנה של פאות אותן יחבשו לאחר מכן אנשים שבשל בעיות בריאות אין להם שיער, והיו שמחים להמשיך להיראות טוב כמה שאפשר בנסיבות שאינן פשוטות כלל, כמו אנשים אשר שלאחר טיפול כימותרפיה כל שיערם נושר.

אודות שרון קורן