» בניה ושיפוצים » דלתות כניסה

דלתות כניסה

איך נראה הבית שלכם מבחוץ:

דלתות כניסה הן הנראות של הבית שלכם מבחוץ. יש להן אמירה והן משמשות כהבטחה למה שמתרחש בפנים. דלת כניסה מרשימה יכולה לשדרג פי עשרות מונים את האופן שבו נראה הבית מבחוץ.

עניין של בטיחות ופרקטיקה:

דלתות הן עניין פרקטי ובטיחותי בסך הכל. דלתות כניסה עליהן להיות משוריינות ובטיחותיות ולמנוע פריצות כמו גם להגן על דיירי הבית מפגעי מזג האוויר ולשמור על הגנתם. פשוט הוא שכל בית זקוק לדלת, אבל איזו דלת?

כרטיס ביקור לבית אשר בפתחו אתם עומדים:

הן אינן משמשות רק כאלמנט פרקטי ובטיחותי, הן בבחינת כרטיס ביקור לבית אשר בפתחו עומדים ואליו נכנסים.

ליהנות מיצירתיות ואפשרויות אסתטיות ייחודיות:

דלתות כניסה בשונה מן הדלתות האחרות בבית אשר לרוב רצוי שיהיו בקו עיצובי ובסגנון זהה, נהנות מן האפשרות של יצירתיות גודל והשקעה גדולה באסתטיקה שלהן.

סוגים שונים של דלתות לבית:

הן עשויות מעץ עם אמירה כפרית חמימה וביתית הזורקת למרחביה של טוסקנה הרחוקה, דלתות ברזל עם פיתוחים עיצובים וסלסולים למראה מסוגנן ויצירתי ועוד דלתות כניסה רבות ומגוונות במבחר אינסופי לבחירתכם על פי טעמכם האישי ולפי הסגנון והעיצוב בכולל של הבית.

לשדרג את כל תחום הכניסה לבית:

דלתות כניסה משדרגות את כל תחום וחלל הכניסה לבית יחד עם הגינה אשר נמצא בקדמת הבית הפרגולה או הסוכך ורצפת הדק או הבטון הניצבת בפתח הבית. דלתות כניסה נותנות את הטון המרכזי בכל הנראות והעיצוב החיצוני של הבית.

הבטחה:

הן כהבטחה למה שמתרחש ומתקיים מאחוריהן, הן משמשות ככרטיס ביקור של הבית ומהוות לו כניסה פתח ושער.

בחירה והשקעה:

דלתות כניסה כאשר בוחרים אותן מתוך הקפדה והשקעה וכאשר מעוניינים להקנות ולשוות לבית מראה יוקרתי אקסקלוסיבי מרובה סטייל ואיכות חיים, הן פריט עיצובי הכרחי הנותן את הטו העיצובי של כל תחום הבית החיצוני.

מגוון רחב:

 

דלתות כניסה באות במגוון רחב של חומרי גלם, סגנונות ועיצובים והן נחשבות לפריט ארכיטקטוני כמו גם פריט של עיצוב חוץ ועיצוב פנים ראשון במעלה.