» משפחה » אירועים משפחתיים » מה מייחד תקליטן לחתונה מרעהו

מה מייחד תקליטן לחתונה מרעהו

ישנם לא מעט מפיקי מוסיקה שגם נותנים שירותי תקליטנות, מיהו תקליטן לחתונה ומה מייחד אותו מאחרים? אולי יגידו חלק כי זה הקליק המיוחד שנוצר בין הלקוח לתקליטן ואולי חלק יאמרו כי זו המוסיקה שמנצחת, בסופו של דבר תקליטן לחתונה מוצלח הוא זה שמצליח לקחת את האירוע שלכם ולהפוך אותו לחוויה. חוויה אמנם יכולה להיות משני כיווני המתרס אך אנו מתכוונים לחוויה מוצלחת ומהנה שתותיר חותם מענג על האורחים. כולם יזכרו את האירוע שלכם בזכות התקליטן לחתונה.

תקליטן לחתונה כבר לא מה שהיה פעם

ראשית בואו נבין מה בכלל תפקידו של תקליטן לחתונה, תקליטן לחתונה הינו אדם בעל מקצוע ככל המקצועות שישי ביכולתו לקחת סגנונות מוסיקה ושירים שונים וליצור מהם מערכת מושלמת של חווית שמיעה. אמנם לא תמיד זוכרים את השירים בחתונה או לא זוכרים איך האורות ריצדו לכאן או לכאן אך מה שבטוח זוכרים הוא שהמוסיקה הייתה טובה, גרועה, צורמת, מיגעת וכדומה. למעשה אם ננסה לנתח קצת לעומק את עניין התקליטן לחתונה הרי שישנם בפועל מספר אלמנטים בודדים שעליהם יקום ויפול האירוע, הראשון הוא האוכל כמובן, השני הוא האולם, השלישי הוא התקליטן לחתונה והאחרון הוא הצלם. הסדר אינו מחייב אולם סביר להניח כי גם באולם המפואר ביותר אם האוכל אינו לטעמכם לא תבחרו בו, כך גם לגבי המוסיקה, יכול להיות תקליטן מומחה בעל יכולות וירטואוזיות לניגון מוסיקה שמימית אך אם אתם לא מתחברים אליו ואל הסגנון שלו סביר להניח כי לא תבחרו בו.

 

ההחלטה על תקליטן לחתונה היא רק שלכם

אכן ההחלטה על תקליטן לחתונה היא רק שלכם. אתם הם אלו שצריכים בסופו של דבר לבחור האם אותו תקליטן לחתונה מתאים לכם או לא. ישנם עוד דברים שעליכם לבדוק טרם הבחירה הסופית בתקליטן והם לדוגמה היכולת שלו לתת מענה עדתי, כלומר לא אחת בחתונות אוהבים לשלב מוסיקה שתתן קצת טעם מהעדות של החתן והכלה, לא כל תקליטן יכול או יודע  לנגן מוסיקה צ'כית או מרוקאית וכדומה. חשוב מאוד לברר אם אתם עומדים לעשות חינה בחתונה שלכם לברר אם התקליטן הינו בעל יכולת מוסיקאלית לכך.