» קניות » דגמים מעוצבים ומומלצים של שעוני קיר לבית ולמשרד

דגמים מעוצבים ומומלצים של שעוני קיר לבית ולמשרד

מעקב קבוע אחר הזמן יהפוך אתכם יעילים הרבה יותר, מודעות לתחושת הזמן תאפשר לכם לנצל כל רגע. תופתעו לגלות כי תוך הצבת שעוני קיר במקום הנכון בבית תצליחו לנהל נכון יותר את סדר היום שלכם וגם, לתרום לעיצוב הבית.

אם אתם מחפשים שעוני קיא מיוחדים ואיכותיים הגעתם אל המקום הנכון, כאן נסקור שעוני קיר מדגמים שונים, ישנם דגמים קלאסיים, דגמים יוקרתיים, דגמים גדולים או קטנים וגם עיצובים מיוחדים ולא שגרתיים. אנו מציעים שעונים מתאימים לסלון הבית, שעונים למטבח, שעון לחדר העבודה וגם שעונים מתאימים למשרד או לחדר השינה. השעונים בחלקם הם דגמים יוקרתיים מתוצרת חוץ המגיעים לישראל בייבוא אישי.

שעוני קיר בעיצוב קלאסי, אלגנטי נקי

בחירה בשעון קיר אנלוגי עם עיצוב נקי קלאסי מתאימה לרוב סגנונות העיצוב. אם מדובר בשעון קיר העתיד לשמש מתנה או שעוני קיר בהם תרצו לעשות שימוש ארוך טווח, ההמלצה שלנו היא בחירת עיצוב קלאסי נקי. אחד הדגמים הפופולריים ביותר הוא שעון קיר אנלוגי קלאסי עגול עם רקע לבן ומסגרת קלאסית שחורה, קוטר השעון הוא כ-35 או 30 ס"מ. עיצוב זה יתאים גם לשילוב במשרדים, חדרי המתנה וחדרי עבודה.

 

אפשרות נוספת תהיה שעון קיר מעוצב בסגנון של תמונה עם מסגרת עץ, זהו גם כן דגם קלאסי אותו אפשר לשלב עם סגנונות עיצוב חמימים, ביתיים וכפריים. שעוני קיר עם מסגרת עץ מתאימים גם לשילוב במטבח ובחדרי שינה. דגם מיוחד עליו נרצה להמליץ הוא שעון קיר עגול במראה מיושן עם הדפס של ורדים ברקע השעון ומסגרת מתכת בגוון של אפור, השעון מביא מראה עדין וביתי, מתאים לשילוב בחדרי שינה. אם תרצו לקבל מראה יוקרתי ומהודר יותר נמליץ על שעוני המשלבים מסגרות מתכת יחד עם גוונים של זהב. 

אודות רות וגה

סקירת דגמי שעוני קיר במראה קלאסי.