» נשים » איך לגרום לו להתאהב בי ולשמור על הכבוד העצמי שלי

איך לגרום לו להתאהב בי ולשמור על הכבוד העצמי שלי

שאלה אחת מטרידה והיא, איך לגרום לו להתאהב בי, יש דרכים ושיטות שונות אולם על מנת לענות על איך לגרום לו להתאהב בי ויחד עם זאת לשמור על כבוד עצמי, לא להיות מושפלת או להרגיש כך יש צורך בתובנות מעמיקות. הראשונה בתובנות אלו היא שאם תתני לו דג הו יהיה שבע ללילה, אם תלמדי אותו לדוג הוא יהיה שבע כל חייו. הכוונה היא שתמיד עדיף ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח שמזינה את 2 הצדדים, רק כך תעני על השאלה איך לגרום לו להתאהב בי בצורה איכותית.

ידע זה כוח, אם יש לך תעני על איך לגרום לו להתאהב בי

הכול תלוי וסובב סביב הסיטואציה הנוכחת, ישנם אין ספור מצבים וסיטואציות ויחד עם זאת יש קוים ברורים מנחים לגבי איך לגרום לו להתאהב בי.

1 – המיקום – לרוב הסברה היא שהתשובה ל איך לגרום לו להתאהב בי תיענה באיזה פאב או באר אפוף עשן ואלכוהול, אמנם זה מתכון טוב לביצוע חד פעמי שלרוב לא יחזור עוד. אם את רוצה לדעת איך לגרום לו להתאהב בי הרי שמומלץ לגשת למקומות מוארים יותר, פחות דחוסים כמו חוף הים, מוזיאון או בית קפה. כך גם את תחשפי כלפי אחרים וגם תיחשפי לאחרים כלפיך.

2 – הצגת המוצר – כן! את למעשה מוצר, אמנם מיוחד, ייחודי, שאין כמותו אבל מוצר בעל ערך רב, וכמו כל דבר יוקרתי גם את לא מתאימה לכל אחד ובוודאות לא כל אחד מתאים לך. לכן את חייבת להיות בררנית בבחירה שלך, ככל תהי יותר בררנית כך הבחירה תהיה איכותית יותר, הרי איך לגרום לו להתאהב בי אך לא בכל מחיר כמובן.

 

וכעת לשלב הגמר, גיבשת את המידע לגבי איך לגרום לו להתאהב בי

אם 2 הנקודות מסעיף קודם הביאו אותך לתובנה כי מתאים לך מי שעומד מולך אז הנה שלבי הסגירה:

3 – Small Talk – קשה, הכרחי אך לא מחייב, מומלץ לדבר, לשאול שאלות ולהבין מי מולך בעצם, לולי השיחה לא תדעי אם ההתעסקות בתהליך של איך לגרום לו להתאהב בי מיותר או לא.

4 – קחי וב 2 ידיים – לאחר כל הדברים שנאמרו, ביצעת את כל הפעולות והגעת למסקנה כי הוא זה מה שאת רוצה, אל תוותרי, כעת הזמן בדיוק להראות את יכולות החנופה, הפרגון והאמירה המופגנת "אני רוצה אותך".