» משפחה » תמיד רציתם לדעת איך להתחיל עם בחורה ולא היה את מי לשאול

תמיד רציתם לדעת איך להתחיל עם בחורה ולא היה את מי לשאול

ראשית דבר עלי לציין כי איך להתחיל עם בחורה זה לא כמו איך להכין עוגה מסוימת, יש המון סוגים של בחורות ממש כמו שיש המון סוגים של בחורים. לכל אחד יש ומתאימה הדרך שלו איך להתחיל עם בחורה. חלק יתחילו במשפט, חלק במבט ואולי חלק בדרך מקורית אחרת. הכוונה היא לומר שאין מתכון אחד ויחידי למענה על איך להתחיל עם בחורה. כל דבר לגופו, או יותר נכון לומר לגופה…

יסודות בסיסים שיענו על איך להתחיל עם בחורה

כאמור כל בחורה שונה מרעותה, איך להתחיל עם בחורות מסוימות יהיה שונה מבחורות אחרות, על כן יש כמה יסודות בסיס שאמורים לכוון אתכם לתלם. דבר ראשון והחשוב מכול הוא הביטחון. ככל שיהיה לכן יותר ביטחון עצמי כך סיכויי ההצלחה יהיו גדולים יותר. בפועל מה שקורה שאנחנוחושבים על איך להתחיל עם בחורה, ניגשים, פותחים את הפה ומה שיוצא ממנו הוא גיבוב של שטויות אחת אחרי השנייה. הדבר הבא הוא ההבנה, עליכם להבין כי לשאלה איך להתחיל עם בחורה יש מגוון רחת של תשובות, וכמו כן ישנם סיכויי הצלחה וסיכויי אכזבה. לכן הכלל השני הוא לעולם לא לומר נואש, אל תתאכזבו מכלום, אל תתייאשו מדבר, כאשר יש סירוב, המשיכו הלאה לבחורה הבאה, סביר להניח ששניכם הרווחתם והפסדתם באותה מידה. הכלל השלישי הוא ההצגה שלנו כלפי חוץ, מאכל טעים ככל שיהיה אנו לא נטעם אם העין לא אכלה אותו קודם, כך גם לגבינו, הדרך בה אנו מציגים את עצמינו הינה בעלת חשיבות רבה מאוד, השתדלו להיות נקיים, מגולחים, מסורקים ומריחים טוב. הכלל הרביעי הוא אמינות, כאשר השאלה איך להתחיל עם בחורה עולה על הפרק סביר להניח כי המשקל הכבד ביותר הוא על האמינות. תשקרו, זה יתגלה, תהיו אמיתיים זה ישתלם לכם בעתיד.

אז איך להתחיל עם בחורה?

אם ננסה לקמט את כל מה שנאמר לעיל לנקודות או למעין ספר הדרכה נבין כי התשובה לשאלה איך להתחיל עם בחורה שונה מאחד לשני, אך בפועל הנקודות הן סוג של כלי מנחה להצלחה אך אינו מחייב. לאלו מבינינו ש"בא להם בקלות" חשוב לזכור כי גם בטחון מופרז אינו טוב, לעיתים זה ייתפס כיוהרה או גאווה שאינה מתקבלת בברכה אצל כל אחת.