» כללי » עיקרים למשרד נקי

עיקרים למשרד נקי

תל אביב היא עיר אשר בה יש כמות מאוד כדולה של עסקים אשר נפתחים ונסגרים כל הזמן. על מנת שבעל עסק יוכל להעניק את השירותים ברמה הכי גבוהה עבור הלקוחות שלו וכן עבור העובדים אשר מספקים את השירותים השונים שם, הוא חייב להציע מקום של עסקים נקי מכל היבט בכל יום שמגיע ובא.

מה אמור לכלול ניקיון משרדים בתל אביב באופן בסיסי הוא דבר שיש לערוך לגביו השוואה רחבה בין הספקים השונים של ניקיון משרדים, ואלו הם הדברים שאותם יש לבדוק טרם הסגירה של חוזה ניקיון עם חברה רלבנטית ומומלצת כדי להציע חלל עבודה נקי ככל האפשר.

 

לא פחות מניקיון מקצועי של משרד

  • ניקיון רצפה – הניקיון הכי בסיסי אשר כולל את הניקוי של הרצפה כולל שאיבה של שטיחים באם הם קיימים שם.
  • ניקיון פחים – ריקון של הפחים הוא הדבר שמתבצע לאחר שהם כבר מלאים, כאשר יש פחים שמתמלאים מהר ומצריכים פועל לאיסוף בכל שעות פעילות העסק ולא רק ניקיון משרדים בתל אביב שלאחר יום העבודה.
  • ניקיון חלונות – יש הבדל בין ניקוי חלונות חיצוני לזה הפנימי, ויש לעמוד על העלות ועל הוספת ניקיון זה אל המחיר של הניקיון שעשה.
  • ניקיון מטבח – כמעט בכל בית עסק ישנו מטבחון קטן. ניקוי החלל הזה הוא קריטי שכן הוא מושך ריח רע אליו במידה וזה לא נעשה באופן יסודי בכל יום שחלף.
  • ניקיון שירותים – לא בכל משרד יש גם אזור של שירותים, כאשר יש קומות שמספקות שירותים עבור כל המשרדים שנמצאים שם. בכל מקרה יש לוודא כי הניקיון של החלל הזה נשמר באופן יסודי ומציע שירותים נקיים לעובדים וללקוחות שמגיעים לקבלת שירותי המשרד.

אודות שרון קורן