רכב חדש הוא הרבה יותר מאשר סמל של סטאטוס כספי נחשק. רכישה של רכב חדש מאפשרת להתחבר אל עולם חדש של אבזורים ברכב שנעשה לא רק מעוצב יותר באופן עכשווי, אלא שיש בתוכו את כל מה שהופך את הנסיעה למשהו בטוח והכי נעים.

בסופו של דבר כולם רוצים להיות בעלים של רכב חדש שאותו לא צריכים לשלוח השכם והערב אל מוסך עבור אין סוף של תיקונים, ועם הוצאה כספית מרוכזת נהנים מכמה שנים של שקט אם הרכב שנרכש הוא דגם שנחשב למאוד אמין.

איך כל זה מביא אל האפשרות של מימון רכב בעידן שבו הרכישה של רכב מצריכה השקעה של כמאה אלף שקלים? עברו על פני הדברים החשובים הבאים.

 

מדוע עדיף מימון לרכישה

אם פעם היה נהוג כי יהיה לרוכש הרכב את מלא הסכום או את רובו על מנת לבצע רכישה של רכב חדש, הרי שכיום לא ממש צריכים לחכות עד אשר תתבצע הרכישה הנכספת של רכב שכזה מכיוון שהעלות של רכב עלתה כל כך לרף גבוה ביוקר מחיה שרוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם עוד הוצאה שכזו, עד כי שאף אדם לא היה פוקד את אולם התצוגה של כל היבואנים באופן שגורם להפסדים וחוסר במכירות.

כך, עם מימון לרכב אשר מתבצע תוך הסכמים עם בנקים וחברות של הלוואות, כל יבואן יכול להציג את הפתרון שלו למצב שבו אחוז גבוה של רוכשים מגיע עם חוסר במימון, ולהציע תוכנית של תשלומים נוחה שאותה פורסים לכמה וכמה שנים. תשלום המקדמה הופחת לסכום ממש מזערי, ולפעמים גם זה נעלם לחלוטין עם עסקה שהיא של טרייד אין.

אודות שרון קורן