» כללי » כסא גלגלים חשמלי – כל היתרונות

כסא גלגלים חשמלי – כל היתרונות

אנו חיים בעידן שבו חדשנות וטכנולוגיה מסייעים בשיפור אורח ואיכות חיינו, כאשר אחת לתקופה, המצאה בתחום ספציפי יכולה לשנות במאה שמונים מעלות את חיינו. 

הפעם בחרנו לעסוק באוכלוסיית הנכים כאשר כל המצאה או שדרוג מהווה עבורם שינוי ניכר ומהותי. אם נסתכל על דירה ישראלית בבניין ממוצע, נבין שרוב הדירות אינן מתוכננות או בנויות לצרכים הפיזיים של נכה ואף יכולים להקשות עליו במגוון של היבטים כמו למשל כניסה ויציאה מפתח הבית, מעבר אל המעלית, ירידה לרחוב וכדומה. 

החיים לפני ואחרי כסא חשמלי ממונע

עד לפני כמה שנים, אדם נכה היה זקוק לדי הרבה כוח ואנרגיה בכדי לצאת מהבית, שכן הכסאות הרגילים מחייבים את פעולת הדחיפה המתבצעת עם הידיים. מאז הכסא הרגיל עבר שדרוג של ממש ומביא איתו מגוון רחב של יתרונות. 

כסא גלגלים חשמלי בא להקל על האדם אשר עושה בו שימוש ולאפשר לו להתנייד בקלות ממקום למקום, בלי להתאמץ כאשר מידות הכסא מותאמות לאזורים הנחשבים בעיתיים כמו מעלית, מעברים צרים, עליות וירידות קשות. 

בנוסף, שימוש בכסא גלגלים ממונע חוסך לנו את הצורך לעשות שימוש ברכב מסיבי עם מנוף, מאפשר לנו לחסוך זמן רב בתהליך הקיפול ולהכניסו לכל תא מטען סטנדרטי ואפילו לקפלו ממש כמו מזוודה ולעלות איתו ישירות למטוס. 

כסא חשמלי חכם – סוללה חזקה,  מתקפל ונפתח בלחיצת כפתור

הטענה פשוטה של סוללת הכסא מאפשרת לנו לנוע איתו שעות ארוכות בחוץ, מבלי להיות תלויים באחרים. בנוסף, בלחיצת כפתור פשוטה הכסא נפתח וגם מתקפל. ניתן להפוך את הכסא לכסא מכני רגיל, במידה ולא רוצים לעשות שימוש באופציה החשמלית. 

לסיכום, היום כבר לא צריך להתלבט האם לצאת מהבית, עם כסא ממונע, איכות החיים של אוכלוסיית הנכים השתפרה פלאים. 

 

אודות Reuven