» כללי » קנייה על גלגלים

קנייה על גלגלים

כבישי ישראל ממשיכים להצטופף והציבור צריך רכבים טובים. מבין כל האופציות, קיה היא האיכותית והמגוונת מכל היצרניות

בחירת מכונית לקנייה זוהי החלטה לא פשוטה כלל, ויש לקחת את הזמן כדי לעשות את הבחירה הנכונה והמושכלת. לכל אחד יש את הצרכים והרצונות שלו. משפחה מרובת ילדים לא יכולה להסתפק בפרייבט, הורים צעירים חייבים מקום רב בבגאז', ואנשים שגרים בסביבה עירונית צפופה יעדיפו מכוניות קטנות וקומפקטיות.

לא כל יצרנית רכב מסוגלת לתת את המענה הכולל והמושלם ללקוח, ולכן צריך לחשוב היטב היכן מחפשים ומה הפעולות שצריך לבצע. מבין כל יצרניות הרכב שמשווקות בישראל, אין ספק כי קיה היא אחת מהמועדפות. יצרנית הרכב הדרום קוריאנית הגיעה בסערה לעולמנו לפני כשני עשורים ובמהרה הפכה לאחת היצרניות הנפוצות בכבישי ישראל.

קיה מספקת ללקוח בראש ובראשונה שלמות טכנית. הרכבים של קיה איכותיים מבחינה מכנית ומבקרים הרבה פחות במוסך מרכבים אחרים. הגיוון שיש בקיה הוא עצום, כאשר הפיקנטו, שזכתה בלא מעט פרסים בישראל, היא כמובן המוכרת ביותר. קיה ספורטאז' היא מכונית גדולה יותר, ובאמצע יש את הפורטה, הנירו (ההיברדית) ועוד מגוון דגמים שפונים מאוד לקהל הישראלי.

גימור ובטיחות

כל רכב של קיה עובר מבחני ריסוק מהרמה הגבוהה ביותר, ורמת הגימור ברכבים היא מהטופ של הטופ. אלו דברים שחשובים מאוד בשוק הישראלי, שנראה שרק הולך ותופח. כבישי ישראל הולכים ונהיים צפופים יותר, ולמרות ההבטחות על תחבורה ציבורית יעילה יותר, היום הזה עוד רחוק. לכן, צריך להצטייד ברכב, ועדיף שיהיה רכב איכותי.

בסופו של דבר, רכב הוא בדרך כלל הנכס השני הכי יקר אצל מרבית האנשים, מלבד הדירה. לכן, חשוב לשמור עליו ולקנות רכב איכותי מבחינה מכנית, וכזה שיענה על כל הציפיות בעת הקנייה. מבין כל היצרניות בארץ, קיה היא אחת היצרניות הבודדות שגם מבטיחה, ובסופו של דבר גם מקיימת.

אודות ארנון פרידר