» כללי » להאריך את חיי הציפורן

להאריך את חיי הציפורן

בניית ציפורניים עוזרת מאוד בתחזוקה ובטרחה של שימור הציפורן. קוסמטיקאית טובה תירשם לקורס ייעודי ותקבל את הכלים

נשים משקיעות הרבה מאוד כסף בטיפוח שלהן במטרה להיראות במיטבן במשך רוב הזמן. לפעמים זה מאוד מתסכל וקשה להיות מטופחת, כי זה דורש הרבה מאוד השקעה וכסף, ולכן, הן מחפשות את "קיצורי הדרך". קיצורי דרך בקוסמטיקה לאו דווקא באים לידי ביטוי באיכות, אלא בקיצור זמן ההשקעה.

בתחום הציפורניים למשל, נשים צריכות לבצע תחזוקה שהיא כמעט שבועית. צריך להגיע לקוסמטיקאית כאחת לשבועיים, לשלם כמה עשרות שקלים, לבזבז אחר הצהריים שלמים ורק כדי שהציפורניים יהיו מרוחות בלק. לכן, כדי להקטין את ההשקעה והטרחה, נשים רבות בוחרות בבניית ציפורניים.

בניית ציפורניים כוללת מריחה של חומר מיוחד שמחזק את הציפורניים ומשאיר אותה יפה ומטופחת לאורך זמן. זה אמנם מעט יותר יקר, אך נשים רבות מעדיפות את זה מאשר לטרוח כל כך ולדאוג כל הזמן לקבוע תור אצל הקוסמטיקאית. לכן, קוסמטיקאיות רבות מתמחות בשנים האחרונות באמנות בניית הציפורניים במטרה להגדיל את הקליינטורה ולהצליח לפנות לקהל רחב יותר, כזה שרוצה פתרון ארוך טווח.

יכולות מיוחדות

כאשר רוצים להתמחות ביכולת המיוחדת הזו, צריך לעשות קורס לימודי בניית ציפורניים מקצועי אשר ייתן את כל הכלים הטכניים והידע לגבי החומרים. עם זאת, קוסמטיקאית טובה לא תדע לבצע רק את העבודה הטכנית, אלא תדע גם מאיפה להזמין חומרים איכותיים ובזול, כיצד לפרסם את העסק במדיות השונות ופשוט – כיצד לייעל את העבודה שלה.

כאשר נרשמים לביצוע קורס לימודי בניית ציפורניים מקבלים למעשה פתח לעולם שלם שהוא פרייסלס עבור קוסמטיקאיות. נפגשים עם קולגות ומקבלים טיפים בכל התחומים, מתוך רצון להגדיל את העבודה ואת ההכנסות. אין זה סוד שקוסמטיקאית טובה היא נכס עבור נשים רבות, ובמיוחד כזו שיש לה יותר כלים טכניים שיעזרו לייעל את עבודת התחזוקה.

אודות ארנון פרידר