» כללי » הכי טוב בקיץ

הכי טוב בקיץ

הפלגות באילת מהוות את האטרקציה הטובה והמעניינת ביותר שיש לעיר הקיט להציע. אפשר גם לאכול ולרקוד

הקיץ אמנם נגמר, אך אילת עדיין פועלת בשיא הכוח. המון אנשים מנצלים את המחירים הזולים של תחילת שנת הלימודים ולפני החגים ונוסעים לחופשה זולה באילת. לא רק מחירי המלונות יורדים, אלא גם המחירים של כל הבילויים השונים ואפשר למצוא הרבה כאלה באילת. אחת האטרקציות המעניינות ביותר היא האפשרות להפליג ביאכטה.

הפלגות באילת מעניקות לאנשים את האפשרות לחוות את הים האדום בצורות שונה מסתם עוד יום על החוף. היאכטה יוצאת לשייט בים, ומעניקה לאנשים מגוון רחב של אפשרויות. יש אנשים שיוצאים לשוט עם חברים, וכאלו שיוצאים עם בן או בת הזוג. על היאכטה אפשר לאכול, לשתות ואפילו לרקוד, בהתאם לגודל היאכטה.

כאשר יוצאים לבצע הפלגות באילת יוצאים למעשה עם סקיפר מורשה, שמטרתו לשמור עליכם בטוחים. הים הוא אינו מקום בטוח במיוחד, לבטח אם לא יודעים מה עושים. הסקיפר ינווט את היאכטה, וידאג לכל האלמנטים שהמבלים לא צריכים לדאוג להם. חשוב מאוד לוודא שהסקיפר הוא אכן מורשה ויש לו את כל התעודות הנכונות.

לא רק לנוח

הפעילות היא יוצאת דופן, כי לרוב אנשים מגיעים לאילת כדי לנוח. הרבה אנשים לא קמים ממיטת השיזוף בבריכה או בים, אלא אם כן מדובר בללכת לאכול. יש פעילויות אקסטרים בים, שלא תמיד מתאימות לכל אחד, אז יוצא שפעילות הביניים האידיאלית היא ללא ספק הפלגה לאורך החוף, כדי לראות את הבריזה מכיוון קצת שונה.

אילת מציעה הרבה מאוד אטרקציות לאנשים, כשהיא התפתחה מאוד בשנים האחרונות. היא הרבה יותר מבריכות, ים וקניון. הסצנה הקולינרית גדלה, יש אטרקציות יוצאות דופן כמו החלקרח, אך נראה שההפגה בים היא בהחלט הבילוי המועדף על הרוב, לאור העובדה שהיא יוצאת דופן, מיוחדת, ובעיקר מהנה בצורה בלתי רגילה.

אודות ארנון פרידר