» כללי » חומצה חיובית

חומצה חיובית

חומצה היאלורונית מחזירה את הצבע לשפתיים ומטשטשת את הקמטים. החדשות הטובות? היא שלוחה של חומר שנמצא כבר בגוף

המילה חומצה מעלה אצל רובנו אסוציאציות לא טובות במיוחד, כשאנשים בדרך כלל מחברים אותה לחומר הרסני ולא בריא. עם זאת, יש חומצות טובות ואיכותיות שיכולות לסייע מאוד בכל מיני תהליכים. חומצה היאלורונית למשל, מהווה את אחד הטרנדים החזקים והפופולאריים ביותר כיום בעולם הקוסמטיקה.

הזרקה של חומצה היאלורונית לגוף יכולה לשדרג מאוד את עור הפנים והשפתיים ולעכב מאוד את סימני הזקנה. החומצה באה לחזק חומר שנקרא היאלורון, שנמצא בגוף של כולנו. תפקידו של החומר הוא לחדש את התאים באזור הפנים והשפתיים, ולמנוע קמטים בעור ואת הצטמקות השפתיים. עם הגיל, כמות החומר יורדת, וכאן מגיעה החומצה ההיאלורונית, שבאה לחליפו.

ההבדל בין טיפול בחומצה היאלורונית לחומרים אחרים כמו בוטוקס הוא גדול, מכיוון שמדובר בחומר שהוא טבעי, בניגוד לכימיה הקשורה לבוטוקס ודומיו. אנשים לא ששים להכניס חומרים כימיים לגוף, מפני שגם אם האפקט הוא מיידי ובולט, זה גם נותן מראה מלאכותי ופלסטי מדי. חומצה היאלורונית היא טבעית, בריאה וטובה לגוף.

התייעצות רפואית

החומצה ההיאלורונית היא אכן טבעית, אך אין זה אומר שיש להזריק אותה ללא מחשבה. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני ההזרקה ובעיקר למצוא את האנשים הנכונים. יש כיום המון קוסמטיקאים ששמים כובע של רופאים לעת מצוא, אך חלקם לא מוכשרים לנושא, ולא יכולים לתת את המענה הנכון. זה פשוט מסוכן מאוד לפנות לדרך הזו.

תהליך ההזרקה של החומצה הוא מאוד פשוט ולא חודרני. הוא הרבה יותר נעים מהזרקה של חומרים פלסטיים וההשפעה שלו היא די מהירה. תוך זמן קצר אפשר לראות את הנפח והצבע חוזרים אל השפתיים ואת עור הפנים מתיישר ומתחיל להעלים קמטים. ההשפעה של החומר היא ארוכת טווח ואפקטיבית מאוד.

אודות ארנון פרידר