» בניה ושיפוצים » דלת שיפה מבפנים ומבחוץ

דלת שיפה מבפנים ומבחוץ

אם לפני עשור הטרנד של דלתות פנים היה עבור גוונים שהם גווני עץ כהים, הרי שכיום יש מעבר חד מהגוונים הכהים הללו והמראה הברור של העץ אל עבר משהו שהוא הרבה יותר חלק ומציג מראה לבן ובוהק. הרבה מזה נובע מהמראה המודרני שמביא אל תחושה נקייה של שטח נקי ורחב, וחלק ארי של הצורך הזה במראה לבן נובע משטחים הולכים וקטנים של בתי מגורים שמעצבים קבלנים בצורה מאוד לא נדיבה.

לכן, כאשר אנשים מחפשים אחר דלתות פנים לבית הם קרוב לוודאי יחפשו אחר גוונים בהירים ככל האפשר, כאשר הקבלן לא מפנק עם הגוון הלבן אלא בתוספת של תשלום בשל הדרישה הגבוהה.

 

פותחים דלת לעיצוב חדש

למה צריכים את הגוון הלבן עבור דלתות הפנים של הבית זה כבר עניין די מובן, מה שרבים עדיין לא הצליחו ל הבין הוא את ההבדל בין דלת לבנה איכותית וטובה לבין דלת שאולי נראית נפלא, אבל בפועל היא לא מספק יותר מידי מעבר למראה המושך שלה.

מה צריכים לבדוק כאשר מחפשים אחר דלתות פנים לבית שיכילו מראה מעוצב לצד תכונות רבות אחרות שיקדמו שימוש בדלתות הללו לכמה שיותר זמן? הדבר הראשון שצריכים לוודא הוא את סוג הציפוי. ציפוי מסוג למינטו ידוע בתור כזה אשר מספק את המשטח הכי יעיל כאשר רוצים לקבל דלתות שעמידות בפני מכות ושריטות שלא ייראה מיד.

הדבר הבא הוא החומרים שממנה בנויה הדלת עצמה, מבחינה פנימית. הדלתות של היום הן לא כאלה אשר מגיעות עם עץ מלא, ולכן, זה כדאי לוודא ממה מורכבת הדלת הזו כדי לקבל דלת חזקה שלא תישבר מכל מכה עדינה וגם תספק כמה שיותר איכות של בידוד רעש כאשר היא סגורה לגמרי.

אודות שרון קורן