» בניה ושיפוצים » פינה של רוגע ושלווה

פינה של רוגע ושלווה

בכל קיץ זה קורה מחדש. הורים רבים מחפשים אחר עיסוקים שיוציאו את האנרגיה של הילדים בשעות אחר הצהריים ובשארית הקיץ לאחר שהקייטנה כבר הסתיימה לה, כאשר הילדים מצידם כל הזמן מחפשים אחר פעילות מהנה.

כל אלה יכולים להיפגש בצורה נוחה במתחם של הבית, כאשר לא כל הזמן צריכים לצאת מפתח הבית על מנת למצוא את סוג הפעילות שממנה כולם יצאו נשכרים, הילדים הנמרצים וההורים העייפים כאחד. עם עריכה מחדש של אחד מן האזורים שעליהם הכי חושבים בתור נקודה של משחק ורוגע, יכולה כל המשפחה לבצע שימוש יעיל במרפסת או בגינה.

מה כבר יכולים לעשות עם גינה? האם יצירה של פינת זולה היא רק בגדר של חלום שלא ממש יצלח? הכל שאלה של תכנון נכון של הריהוט שרוכשים לצד המקום הפנוי עבור האזורים הללו.

 

יוצרים פינה של רגיעה

בין כל המקומות שבהם ילדים יכולים להשתולל ולשחק, גם ההורים צריכים פינה עבור עצמם, אזור שבו הם יכולים לשכב בצורה נוחה או לשבת על מנת לקרוא ספר אהוב עם שינוי קטן של האווירה. האזור של המרפסת הוא כזה אשר פעמים רבות נשכח ולא מטופל בצורה נכונה, ורק אם חושבים היטב על המטרים הרבועים שנמצאים בו לרשות משפחה, יכולים להפיק את המירב מעוד מקום שבו בין כה וכה משלמים את הארנונה לעירייה.

אומנם יכולים לשים שם נדנדה נעימה עבור הילדים או להתקין שם טרמפולינה לקפיצה מהנה, אבל עם יצירה של פינת זולה נוחה לישיבה ולשכיבה, הורים וילדים יחדיו יכולים לנוח ולבצע את השימוש הכי כיף במרפסת או בגינה במשך כל עונת הקיץ החמה. עם אבטיח צונן או בלעדיו.

אודות שרון קורן