» טיפוח » תסרוקת יפה לכל כלה

תסרוקת יפה לכל כלה

היום של החתונה הוא כזה שבו לא רק מתרשמים מכל מה שהושקע באולם שבו מתרחשת החתונה, כי אם גם מכל מה שעשתה הכלה שנראית הכי בולטת ויפה בכל המסיבה. כלות טורחות במידה רבה על מנת להגיע אל המראה הזוהר שלהן ביום החתונה, וזה כולל גם הליכה אל קוסמטיקאית לטיפול פנים מרענן, גם יצירה של איפור שמדגיש את כל המראה החיוני וגם בחירה של מלה אחת או שתיים שאיתן היא תוכל לנוע בצורה מהודרת ונוחה ככל האפשר במלכו של היום המשמעותי.

לצד כל אלה יש גם את השלב של בחירת התסרוקת המעוצבת שאיתה היא תצטלם ותצעד אל החופה בצורה מאוד מלכותית, וכאן עולה השאלה האם לעשות אחת מבין תסרוקות כלה אסוף או תסרוקת פזורה בצורה מלאה או חלקית.

 

לאיזו שמלת כלה המראה מחמיא

מה שצריכים להפנים כשאר מגיעים אל השלב של בחירת התסרוקת המעוצבת ליום החתונה הוא דבר ראשון כי יכול להיות כי רוצים כמה תסרוקות, וכי כל תסרוקת יכולה ללוות שמלה אחרת מזו שאיתה הכלה התחילה את היום של החתונה שלה.

לכן, יש לא מעט כלות אשר מחפשות אחר מעצב שיער שיכול להיות צמוד אליהן בזה היום, על מנת לסדר את השיער בכל שלב שונה של החתונה שמצריך סידור מחדש של התסרוקת של הכלה. באופן די כללי אפשר לומר כי אם מדובר בשמלה של כלה, זה הכי עדיף להתייעץ מבעוד מועד עם מעצב תסרוקות מיומן אשר יכול להדגים ולהמליץ לגבי תסרוקת או תסרוקות אשר יחמיאו בצורה הכי טובה לאחר שכבר יודעים כיצד נראית השמלה עצמה.

אודות שרון קורן