» טיפול » גוף ונפש » מתקשרים בדרך אל ההצלחה

מתקשרים בדרך אל ההצלחה

גם האנשים הכי בולטים בתחומם ניגשים אל אנשי רוח אשר את דעתם המקצועית הם מבקשים לדעת כדי לקבל את ההדרכה הרוחנית בחיים האישיים ובחיים המקצועיים גם. אפשר לראות כי פוליטיקאים מבריקים ניגשים בצורה מאוד טבעית אל אנשי רוח ודת, אם אלה מקובלים בדת ואם אלה מתקשרים שמוכרים מאוד עם תקשור בארץ, ולפעמים גם ברחבי העולם.

אנשי רוח קיימים ממתי שהאדם קיים, ובכל קצוות העולם יכולים למצוא את המקבילה הרוחנית לאיש הרוח שנמצא במקום אחר מבטא תחת הגדרה דומה. אומנם אנשי מדע לא יודעים להסביר הרבה מאוד תופעות שהם תחת ההגדרה של רוח, אבל אם רואים כי המדע הוא צעיר בעוד אנשי הדת והרוח קיימים כבר אלפי שנים, יכולים להבין לבד מי צריך להוכיח את עצמו ומי פחות כך.

למה צריכים מתקשרים

אנשים אשר סקפטיים לגבי הצורך באנשי הרוח כאשר ישנה התעסקות שהיא גשמית בעיקרה אולי פחות יבינו ותהיה להם גישה טבעית אל העניין, אבל הקשר שבין הגוף והרוח הוא חיבור טבעי למדי כאשר אנשים ניגשים אל אנשי רוח על מנת לקבל עצות והדרכה מאנשים שיש להם גישה ברמה רוחנית שלאנשים "רגילים" אין אותה.

התקשור מאפשר לאנשים רבים לקבל מענה שמסייע להם להתקדם אל עבר עולם שהוא הרבה יותר מלא בהגשמה עצמית, וכל אדם אשר מרגיש כי הוא רוצה להתקדם בעניינים הכי חשובים בעולם שבו הוא חי, יכול לעשות זאת עם פעולה של תקשור אשר נעשית על ידי אדם שיש לו את היכולת לחבר בין המידע החסר הזה לבין אנשים צריכים אותו כדי לצאת מנקודה בה הם תקועים זמן מסוים.

אודות שרון קורן