» בניה ושיפוצים » טיפים למשרד נקי ומוכן לעבודה

טיפים למשרד נקי ומוכן לעבודה

כל חברות ניקיון מקצועי מבצעות הליך מסוים בעת ניקוי משרדים. גם אתה יכול! הליך זה ידוע בתור או שירות ניקוי שגרתי. זה נעשה באותה דרך בכל המשרד ומורכב מסילוק כל אשפה, גורפת ושטיפת קומות בעלות רצפות קשות, אבק, שטיח ואקום, וניקוי השירותים. ניקוי שגרתי בסיסי נעשה באותה דרך בכל משרד.

הניקיון השגרתי המתרחש במשרדים אינו כולל תנורים או מקרר ואין גם מיטות או כביסה לנקות. רוב המשרדים נסגרים במשך היום בשעה 17:00 ואינם פתוחים בסופי שבוע. ניקוי שגרתי ניתן לעשות בכל עת בשעות הערב. ישנם סוגים שונים של שירותי ניקיון למשרדים שם בחוץ, אבל ניקוי המשרד הוא הכי בולט.

 

טיפים לניקיון נכון

  • ניקוי שגרתי נעשה על בסיס קבוע בסביבה ממוזגת. כמה פעמים המשרד ינוקה תלוי בכל לקוח ובגודל המשרד שלהם או הבניין. משרדים הם בדרך כלל כוללים ניקיון אחד עד חמש פעמים בשבוע.
  • ניקוי שגרתי נעשית בצורה הטובה ביותר בתבנית מעגלית הולך מחדר לחדר שולחן לשולחן בעקבות המערכת של המשרד. זה מקטין את הסיכוי של המשקיף על משהו. כל שולחן במשרד יש פח אשפה ליד זה ואת הטעות הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות הוא להחמיץ רוקן אחד פחיות אלה. אתה יכול לעשות עבודה טובה מאוד של ניקוי, אבל חשוב לא להתעלם מפח אשפה או קליפ נייר גדול על הרצפה באמצע החדר, כי הוא גלוי מאוד למחרת בבוקר. מסיבה זו עדיף לבצע שירותי ניקיון למשרדים בתבנית.
  • לפני שמתחילים לנקות את כל המשרד, כדאי להיות בטוחים איפה בעלי המשרד שומרים על מוצרי נייר כגון נייר טואלט ומגבות נייר, והיכן ארון השירות ממוקם. לדעת איפה למצוא את התרמוסטט, מתגים של אור ושקיות אשפה. כאשר נדרש גודל אחד עבור פחי אשפה קטנים ואחד בגודל גדול כדי לרוקן את כל האשפה לתוך. לדעת היכן הדברים נמצאים יחסוך הרבה זמן לפני שמתחילים לנקות.
  • לפני ניקוי חדרי השירותים, יש להניח מחדש את מוצרי הנייר ולרוקן את האשפה. קל להתעלם מזה אבל אלה שני דברים חשובים, אלא אם כן אתה נכנס לשגרה של בדיקה עבורם ברגע ראשון. אחרי זה נעשה אתה יכול להתחיל את הניקיון בפועל. כל עובד במשרד, בשלב כלשהו ביום, רואה את חדר האמבטיה; אז זה מאוד חשוב כי השירותים מנוקים בקפידה. מראות, ברזים, גופי ורצפות. הדברים האלה משולבים יחד אל הסדר שבו הם נעשים כאשר כל חלק מקבל ניקוי שגרתי.

אודות שרון קורן