» אוכל ומזון » בישול נעים ויעיל במטבח

בישול נעים ויעיל במטבח

בישול הוא חוויה מהנה עבור רבים. גם אם זה כרוך בעבודה קשה לא מעט אנשים בהחלט אוהבים להכין יצירות מופת שהם פיתחו במשך שנים ארוכות. שרשראות מזון פופולאריות רבות החלו לצאת רק עם אדם שהיה נלהב מספיק לפתח מתכון קיים.

המטבח, עם זאת, הוא מקום רציני להיות בו למרות שאתם יכולים להירגע ולדבר בטלפון הפעולה של הכנת אוכל טעים תוצרת בית לוקחת זמן ותכנון נכונים במטבח. אנשים רבים חושבים שזה לוקח שעות להכין ארוחת ערב ראויה להגשה לאורחים. הסיבה לכך היא כי הם לא חושבים על הפרודוקטיביות בסביבת בישול שלהם.

איך מגדילים את רמת היעילות

הגדלת התפוקה במטבח יכולה להפחית באופן דרסטי את הזמן הדרוש כדי להרים את יצירות המופת של כל בשלן ביתי. באמצעות שימוש עם שעון עצר יכולים למצוא את הדרך הטובה ביותר לשפר את התפוקה של בישול במטבח הביתי של כל אחד. השימוש באותם טיימרים מאפשר לכל אדם לעשות דברים רבים בסביבת המטבח.

שמירה על המסלול ובדיקה כדי לראות אם המנה שלך נעשה הוא קל לעשות כאשר יש לך רק מנה אחת יושבת על הכיריים העליון. עם זאת, בישול שניים או שלושה מנות בו זמנית יכול לאיית אסון אם אין לך טיימר.

זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לבשל את כל שלושת המנות באופן מושלם אם אתם צריכים להמשיך לבדוק אותם באופן קבוע. הצבה של כמה טיימרים תאפשר לכם לקצוץ ולהכין מרכיבים אחרים בזמן שהמנות מתבשלות. האפשרות לדעת מתי צריך לעשות את הצעד הבא של הבישול שלכם בונה ביטחון ומאפשרת ריבוי משימות במטבח ללא כל בעיה.

יוצאים מן המטבח ללא חשש

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשפר את הפרודוקטיביות במטבח היא בעצם להיות מחוץ לזה. כמה שפחות זמן אותו מבלים ממש בתוך המטבח כך טוב יותר. אם אתם צריכים להכין את השולחן, ללכת אל תינוק בוכה או רק רוצים לבדוק את הדוא"ל שלך בזמן הבישול, הפעלת שעון עצר יבטיח כי לא תשכחו מתי לחזור.

ברגע שאתה שומע את הצלצול זה פשוט לחזור ולעשות את הצעד הבא של ספר המתכונים שלכם. לא מעט שפים אפילו נוטים להיעזר בטיימרים בעת הכנה לבישול. לדוגמה הם מגדירים שעון עצר עד 5 דקות  כדי לסיים קיצוץ כל הירקות ותיבולים בתוך הזמן המוקצב. בדרך זו השפים לוודא שהם עושים את רוב הזמן שלהם בתוך המטבח ליעיל.

הגדלת התפוקה במטבח מפחיתה את הלחץ על ידי הבטחת העבודה של הבישול ביעילות. זה אולי נשמע מוזר עבור אנשים מסוימים, אבל האוכל הטוב ביותר מוכן לא רק עם אהבה, אלא גם עם תכנון זהיר ופרודוקטיביות.

אודות שרון קורן