» אוכל ומזון » בשביל דיאטה יעילה צריכים תפריט

בשביל דיאטה יעילה צריכים תפריט

אין דבר יותר מאכזב מאשר להגיע פעם נוספת אל העונה של הקיץ רק על מנת לגלות כי המיקום של המחט שבמשקל לא ממש זזה אל משהו שהוא נמוך יותר מכל מה שעד כה היה. יש הרבה מאוד אנשים אשר אוכלים בצורה בריאה, אבל הצטברו להם עם השנים מכל מיני סיבות קילוגרמים עודפים שעבורם הם צריכים לתקופה מסוימת לעשות מעשה חריג ולהיכנס אל משטר של דיאטה שבו כמות הקלוריות קטנה וכמות הפעילות הספורטיבית נעשית יותר קיימת אם לא יותר תכופה.

כדי לשמור על סדר ולדעת מה עדיף לשמור מחוץ לפה ומה חשוב לאכול בדיאטה בריאה, כדאי לעבוד עם תפריט לדיאטה מהירה שערכו אנשי מקצוע ולא גלישה באינטרנט כפי שקורה לא מעט.

 

עובדים עם תפריט ומרזים

למה בכלל צריכים תפריט? כי תפריט מסודר מונה את כל אבות המזון שאותם חייבים לאכול על מנת להעביר את התקופה הזו של הדיאטה ללא סבל עבור הגוף מלבד זה שבו מונעים אוכל לא בריא שאליו הוא כה רגיל במשך של תקופה ארוכה.

תפריט מסודר עוזר למקד את השלבים השונים של האכילה מידי יום ביומו, כאשר בתפריט נכון יש גם כל מיני אפשרויות של בחירה על מנת לגוון את האכילה אל מ/הו שהוא יותר נעים ולא מרגיש כמו משהו שחוזר על עצמו ומעודד וויתור וכישלון של דיאטה בריאה.

תפריט לדיאטה מהירה הוא כזה אשר איתו יכולים להגיע אל היעד מבחינת מידה או משקל, ולאחר שמדד ה-BMI עובר אל משהו שהוא יותר תקין יכולים רק להמשיך עם פעולות של חיטוב כאשר אימון ספורטיבי הוא תמיד עצה טובה. בסופו של דבר לא אמורים לחזור אל אכילה לא בריאה כי אם להבין לבד מה הכי טוב לגוף, כאשר לא מונעים דברים לחלוטין ושומרים על צריכה נכונה של מזון וקלוריות מידי יום.

אודות שרון קורן