» כללי » בחינה מדוקדקת

בחינה מדוקדקת

בדיקת PRODUCTION TEST היא בדיקה שבודקת מכשירים ומעגלים חשמליים כדי ליצור מצב בו רק מוצרים איכותיים יוצאים למכירה

המוניטין של חברות טכנולוגיה הוא קריטי למכירות שלהן ולרווחים שהן עתידות לייצר. בעולם של תשומת לב לכל מכשיר טכנולוגי ושיימינג ברשתות החברתיות, אסור לחברה ששמה ייקשר למוצרים לא טובים או חלילה מסוכנים. כל מקרה בו מתפוצצת סוללה בטלפונים של אפל או סמסונג גורם להן נזק עצום מבחינה תדמיתית. במיוחד כאשר מדובר במכשירים אלקטרוניים, יש צורך לבחון באופן פרטני כל מוצר ומוצר כדי לדעת שהמוצרים אשר משוחררים למכירה הם איכותיים ויציבים.

בחינה של מכשירים אלקטרונים ומעגלים חשמליים צריכה להיעשות על ידי מכשור איכותי ומותאם. ביצוע של PRODUCTION TEST עבור מכשירים לפני הפצה יכול למנוע המון בעיות מכיוון שמדובר בבדיקה מותאמת לבעיות העלולות להיווצר ממכשירים חשמליים. הבדיקה יודעת לנתח מעבדים למחשבים או "מוחות" חשמליים למוצרי חשמל בצורה מדוקדקת ואף לתת מידע שיעזור בפיתוח מכשירים עתידיים.

בדיקות PRODUCTION TEST הן איכותיות מאוד וכוללות מבחנים הן לתוכנה והן לחומרה, ואף נוגעות גם באפיון, בעיצוב ואפילו מייצרות ויוזמות תקלות אפשריות על מנת לבדוק התמודדות, כך שהבדיקה היא מאוד מקיפה וכוללת מספר רב של אלמנטים.

אבחון ובקרה

כל חברה רוצה לשווק רק את המוצרים המוצלחים ביותר שיוצאים מפס הייצור שלה, וזאת כדי לשמור על שמה הטוב, ועל הלקוחות הקיימים, במקביל לצירוף לקוחות חדשים. בייצור המוני של מכשירי חשמל קל מאוד לטעות ולכן, יש צורך גדול בכלי אבחון ובקרה מהמעלה הראשונה.

בדיקה טובה תשלח לשיווק רק את המוצרים הראויים ביותר שיוצאים מהייצור, ורק את אלו אשר ישרתו את הלקוחות על הצד הטוב ביותר ויגרמו להם לצרוך עוד ממוצרי החברה בעתיד. היכולת לייצר לקוחות נאמנים וחוזרים היא לא פשוטה, ואמינות המוצר זה הכלי הטוב ביותר להשגת המטרה הזו.

אודות ארנון פרידר