» טיפול » מתקשרים לחיים בריאים

מתקשרים לחיים בריאים

החיים של כולנו מתקיימים במימד הגופני וגם במימד הרוחני. יש אנשים אשר לא מאמינים באל, אבל הם עדיין יודעים כי יש כל מיני תופעות מוזרות שלהן המדע עדיין לא ממש יכול בכל סיטואציה מתועדת להעניק סוג של הסבר חד משמעי.

הרוחניות היא דבר אשר מלווה את בני האדם מיום הקיום שלהם, ולא ממש משנה איך קוראים לזה, כי עדיין זה דבר שאותו כל דת מנסה להסביר לפי הלך הרוח הדתי שקיים בה. זה יכול להיות חוסר של מזל, או הצורך לבצע הסרת כישופים במקרה שאחד כזה קיים.

 

איך יודעים כי קיים כישוף

אנשים לרוב מתנהלים בצורה די דומה במהלך החיים שלהם. מתי יכולים להאמין כי משהו חשוד מתרחש? כאשר רואים כי אדם פתאום משנה את דפוס ההתנהגות שלו בצורה שהיא מאוד לא נורמלית עבורו. במצב שכזה זה מאוד חשוב לנסות ולבדוק האם יש סיבה לדאגה מבחינה רפואית, ולאחר שנושא זה כבר נבדק ואין כל בסיס לדאגה, להתקדם אל עבר המישור הרוחני שם בהחלט יכול להיות סוג של כישוף.

הסרת כישופים היא אומנות אשר קיימת כבר הרבה מאוד זמן, ואם רוצים להאמין בזה או לא, עדיין מדובר במצב שמאפשר חזרה אל הבריאות הכללית שהייתה.

 

איך מסירים אותו

הסרה של כישופים היא דבר אשר צריך להתבצע בצורה מאוד זהירה. אדם אשר לא יודע את מעשיו יכול בהחלט ליצור מצב של גרימת נזק על פני הענקה של עזרה. הסרת כישופים שקיימים אצל אנשים חייבת להיעשות על ידי אדם שכבר מיומן באומנות הזו. מתקשרים יכולים אפילו ממרחק לחוש את הבעיה אצל אדם הפונה לסיוע בכל עניין, ולכוון את האדם הזה אל עבר חיים ללא כישוף מאותו רגע.

אודות שרון קורן