» כללי » סשן למען המותג

סשן למען המותג

צילומי תדמית חשובים מאוד לעסקים הקטנים, שרוצים להעביר אמינות ואיכות ללקוחות שלהם

שוק העבודה בישראל גורם לכך שהרבה מאוד אנשים לא ממהרים להפוך לשכירים ודווקא מעדיפים לנסות את מזלם בתור עצמאיים. כאשר אדם עצמאי, הוא גם יכול להרוויח יותר, הוא אינו כפוף לאף אחד, קובע את הלו"ז של עצמו ויכול גם להגשים חלום. מרבית העסקים הפרטיים הם עסקים שמחוברים לתחביבים או לתחומי העיסוק המועדפים של בעלי העסק.

לאחר שעברתם את כל הבירוקרטיה המתישה, בחרתם שם לעסק והתחלתם לעבוד, הגיע הזמן לשווק את עצמכם. מהר מאוד מגלים שעולם השיווק והפרסום הוא אינו קל בכלל וכי יש להשקיע כספים ומאמץ כדי להגיע לקהל יעד איכותי. אחד הדברים שמגלים זה החשיבות של התדמית של העסק, ותדמית צריך לדעת לבנות.

בנייה של תדמית מתחילה קודם כל עם ויזואליה. אנשים רוצים לראות מה הם קונים, ממי הם קונים ומה בדיוק הם מקבלים בחזרה. הוויזואליה בעסקים פרטיים מתמקדת בבעלי העסק מכיוון שבעסקים קטנים ופרטיים, היתרון על החברות הגדולות הוא ביחס האישי. כאשר יש תמונה של בעל העסק על כרטיס ביקור או בעלון, זה נותן יתרון גדול עבור הלקוח.

כימיה ובמאות

כדי לייצר את התמונות האיכותיות הללו, שבאמצעותם יהיה אפשר לפרסם, צריך לעשות סשן צילומי תדמית אצל צלם מקצועי. הצלם יידע להוציא מכם את הבוק הטוב ביותר, גם אם אינכם אוהבים את המצלמה. הצלם יידע לביים אתכם, להזיז אתכם למקומות הנכונים ולהוציא את המקסימום מהתמונות.

כאשר מבררים לגבי בוק צילומי תדמית צריך לדעת שיש כמה סוגים של צלמים וכמה אופציות. למשל, צילום חוץ, צילום בעסק וצילום בית. חשוב לתאם ציפיות עם הצלם, וחשוב מכך, לראות שיש כימיה בין הצדדים, מפני שרק כך אפשר לקבל את התוצאות הטובות ביותר שיטיבו עם העסק.

אודות ארנון פרידר