» כללי » עזרה הדדית

עזרה הדדית

בעלי סוכניות ומגרשים רוצים למכור רכבים כדי לא לסבול מירידת ערך ולכן עוזרים במימון ללא מקדמה וב-0 אחוז ריבית ללקוחות, על מנת שיקנו רכבים חדשים

קנייה של רכב חדש נראה כמו חלום רחוק של הרבה מאוד אנשים. יוקר המחייה מקשה מאוד והאדם הממוצע לא יכול להרשות לעצמו להוציא סכום של שש ספרות על רכב חדש מהניילונים. לכן, אנשים מתמקדים ברכב יד שנייה או שלישית ועל כך משלמים בריבית דריבית כאשר הם צריכים ללכת למוסך כל כמה שבועות בעקבות מצב מכני רעוע. זוהי בעיה קשה מאוד, אותה בעלי סוכנויות ומגרשי מכוניות רוצים לעזור ולפתור.

אותם בעלי סוכנויות ומגרשים מעניקים אפשרויות שונות ומגוונות לתשלומים על מנת שהלקוח יוכל לקנות רכב חדש ובמצב מכני טוב. האינטרס של בעלי הסוכנויות והמגרשים ברור. ירידת הערך של רכבים היא גדולה מאוד ומוערכת בכעשרת אלפים שקלים בשנה לרכבים מהשנים האחרונות. לכן, הם נמצאים במירוץ נגד הזמן למכור את המכוניות לפני ירידת הערך ולהכניס רכבים חדשים ובעלות גבוהה אל המלאי.

התוכניות למתן מימון לרכב חדש הן שונות מאוד בנוף הכלכלי בישראל. בדרך כלל, הלוואה מהבנק או מגופים אחרים תגרור ריבית גבוהה מאוד, בעוד בעלי הסוכנויות מוכנים לממן הלוואה ב-0 אחוז ריבית וללא כל מקדמה. האינטרס שלהם הוא למכור, הלקוח מקבל רכב חדר ובמצב מכני נהדר וכך, כולם מרוויחים.

אינטרס משותף

קבלת מימון לרכב חדש היא קלה במיוחד, אין צורך בערבויות מיוחדות ויש גמישות רבה לגבי הסכום שצריך לשלם מדי חודש. גם הלקוח צריך לדעת שהאינטרס פה הוא משותף וכך הוא יכול להשיג לעצמו עסקה שהיא באמת חד פעמית.

בדרך הזו, כל אדם ממוצע שגר בישראל וסובל מיוקר המחייה יכול לקנות לעצמו רכב חדש, ליין 2018, מבלי להרגיש כאילו הוא נחנק. ובנוסף, לא יצטרך לקבל אחת לכמה שבועות קריאה למוסך להחליף רכיבים שבסופו של דבר, יעלו סכום כסף שהיה יכול לשמש לקניית רכב חדש יותר.

אודות ארנון פרידר