» כללי » הרכב הנכון

הרכב הנכון

קיה היא אחת מיצרניות הרכב הפופולארית בישראל, והיא עושה זאת באמצעות ליין רכבים שהולך ומשתפר, וגם מתאים לקהל יעד רחב

אדם אשר רוצה לקנות רכב עושה מאמצים רבים כדי לקנות את הרכב הנכון. לאור העובדה שמדובר בקנייה גדולה של כמה עשרות אלפי שקלים, יש לבצע בדיקות מעמיקות ומקיפות כדי לנסות להגיע לרכב בהתאמה ספציפית וכזה שיהיה במחיר הנכון, במצב מכני טוב וכזה שיהיה אפשר לסמוך עליו מבחינת בטיחות.

יצרנית רכב אחת שתמיד עומדת בהבטחות שלה כלפי הלקוח היא חברת קיה הדרום קוריאנית. קיה מייצרת במשך שנים מגוון גדול מאוד של רכבים, אשר מתאימים לסוגים רבים של אנשים. הרכבים של קיה ידועים כאמינים, טובים מכניים וכאלו שמצטיינים בבטיחות. כל הרכבים של קיה אשר יוצאים לשוק עוברים את מבחני הבטיחות האמריקאים הנוקשים ביותר.

קיה גם מצטיינת בחידושים והיא הראשונה שהביאה לארץ את הרכב ההיברידי הראשון – הקיה נירו. גם בליין הרכבים של 2018 בולטת הנירו, שמתאימה למספר סוגי משפחות, אשר רוצות לחסוך בדלק אך עדיין ליהנות מביצועים מרשימים. עוד בליין נמצאת קיה ספורטאז' החזקה, אשר מתאימה למשפחות גדולות שאוהבות לטייל בשטח וצריכות קלאסה על הכביש, אך כוח במשטחים אחרים.

להשתפר כל הזמן

קיה פורטה וקיה ריו הן מכוניות משפחתיות סטנדרטיות, אך אמינות ובעלות אלמנטים רבים של בטיחות, בעוד הקרניבל היא עוד משפחתית, אך כזו שעונה על צרכים עירוניים. אם על עיר דיברנו, הגיע הזמן להתייחס לרכב העירוני המוביל של קיה – הפיקנטו. הפיקנטו היא רכב פופולארי מאוד בישראל והוא נפוץ מאוד בערים הצפופות, בהן צריך להיכנס לחנויות קטנות ולהיות קומפקטיים על הכביש.

קיה מוכיחה שנה אחר שנה שהיא יכולה לייצר רכבים איכותיים ומשתפרים עם הזמן לקהל יעד נרחב מאוד. כאשר עושים את הסקר של לפני הקנייה, צריך להיכנס לאולם התצוגה של קיה ולהתרשם מהרכבים החדשים שיציפו את כבישי ישראל בקרוב.

אודות ארנון פרידר