» בניה ושיפוצים » שטיחים שתמיד נקיים

שטיחים שתמיד נקיים

שטיחים הם דבר יפהפה שיכול להיות ארוג בצורה ידנית או בצורה ממוכנת, בעלות נמוכה או בעלות מאוד גבוהה למטר. שטיחים כבר מאות בשנים משמשים בצורה נהדרת אנשים מכל קצוות העולם עבור שימוש בבית פרטי או עבור שימוש בבתי עסק.

הם מקנים אווירה הרבה יותר חמימה ובמקרים רבים נועדו להרבה יותר ממראה נהדר, אלא עבור בידוד ויצירה של מקום הרבה יותר נעים בטמפרטורה נמוכה. יש אפילו מקומות שבה עדיין נהוג לתלות שטיחים על הקירות, ולאו דווקא על הרצפה. מה כבר השתנה בעולם הזה של השטיחים מלבד העיצובים? כיום ישנם גם אריחי שטיח שאיתם יכולים לרצף משטחים שלמים. מה כבר השוני הזה של שטיח במטרים שלמים על פני שטיחים בחלקים? קראו את הדברים הבאים.

 

היתרונות של השיטה

עיצוב – כאשר שטיח מורכב מכמה חלקים שונים יכולים ליצור מראה הרבה יותר מותאם משילוב מסוים של כמה חלקים יחדיו. עם התאמה כה פרטנית של טלאים אחד לאחר, כל בעל בית פרטי או בעל עסק יכול להגיע אל העיצוב שהכי מוצא חן בעיניו מבלי להתפשר על אף חלק בשטיח הזה שאותו הוא מרכיב על פני הרצפה של החדר.לא צריכים לחפש אחר העיצוב בגודל המתאים, אלא פשוט ליצור אותו עם שטיחים שמגיעים באריחים.

אחזקה – שטיחים הם דבר מאוד לא פשוט לתחזוקה. מספיק שמשהו דביק ולא נעים נשפך על השטיח הזה ואז צריכים לבצע עבודה של תחזוקה שמצריכה הרבה יותר משואב אבק מקצועי. ברגע בו השטיח הזה מורכב טלאים טלאים, יכולים פשוט להסיר את האריח הבעייתי ולהחליף אותו בחדש, מבלי להתעכב אפילו על פעולה של ניקיון והחזרה אל המצב המקורי. כך אריחי שטיח מביאים בשורה של ניקיון תמידי.

אודות שרון קורן