» בניה ושיפוצים » עיצוב פנים » נחים ברוגע בגינה

נחים ברוגע בגינה

אחד הדברים היותר אהובים על בעלי דירות לעשות כאשר הם כבר סיימו את כל המשימות של העבודה ונמצאים בנוחיות של הבית הוא לשבת בחצר של הבית ושם לנוח קצת מן היום שעבר ולהירגע בשעות אחר הצהריים עם מזג אוויר נעים במיוחד.

גם כאלה שיש להם מרפסת וגם בעלי דירות שיש להם את היתרון הזה של חצר צמודה רחבת יריעה טורחים על מנת לייצר את הסביבה הכי נעימה למנוחה בשלווה, ודבר זה מצריך יצירה של פינת זולה שאליה כבר מתווספים כל יתר האלמנטים של מרפסת /חצר נוחה. כאן מגיעה לה ההתלבטות איזה ריהוט גינה לרכוש, כאשר ישנו טווח רחב של מחירים ועיצובים לכל סוג של תקציב וסגנון מועדפים.

 

זה הזמן לשדרג את הגינה

העונה של האביב היא הזמן הכי נכון על מנת להתחיל ולסדר מחדש את המרפסת ו/או החצר של הבית לקראת יותר ימים שבהם נמצאים בשעות של אחר הצהריים בחלל הזה, לאחר שהימים הקרים כבר חלפו ועברו להם. המבחר של סטים המיועדים לישיבה בגינה יכול להיות די מבלבל, אבל כאשר ממקדים את הרצון והיכולת בצורה טובה יכלים לסיים את הבלבול ולהתקדם אל עבר הרכישה עצמה.

מבט מהיר על פני המחירים אשר מוצעים עבור כל מיני סוגים של ריהוט גינה יכול לצמצם בצורה ניכרת את הרשימה שלאחר מכן מתמקדת יותר בעניין של עיצוב עבור כל סוג של ריהוט שנשאר. יש כאלה אשר מעדיפים ליצור פינת זולה עם דגש על נוחיות, ויש כאלה שיותר מחפשים אחר ריהוט שמתאים לאירוח, אבל מה שצריכים לזכור היטב הוא את הגודל של המקום כדי שלא להעמיס עליו יתר על המידה ולהשאיר אותו מרווח ונעים.

אודות שרון קורן