» משפט » דיני משפחה » בודקים לפני שמתגרשים

בודקים לפני שמתגרשים

השגרה לצד כל הלחצים שהיא יכולה להביא אל החיים הזוגיים של אנשים שאולי מאוד אוהבים אחד את השני, יכולה גם להיות הדבר הזה אשר בסופו של עניין מרחיקה אותם ויוצרת ירידה הולכת ומתמשכת ברמה של התקשורת הבריאה. עם כל הגירויים אשר קיימים מסביב ואומרים כי הכי טוב לעשות עבור עצמך,  צורה די אנוכית, המרחק הזה רק הולך וגובר וההצדקה לכל העשייה המבודדת רק נעשית יותר בולטת. הדרך אל עו"ד גירושין נעשית יותר ויותר קצרה, וטרם שמגיעים אל נקודת האל חזור כדאי לברר כמה דברים חשובים קודם לכן.

 

מסירים את הספקות

לפעמים לא ממש בטוחים לגבי הסיום של מערכת היחסים. אז ישנם זוגות אשר מנסים לעורך סוג של הפסקה האחד מן השני או ללכת אל מפגשים אל יועץ זוגי במטרה להפריח מחדש את מערכת היחסים ולפתור בצורה יותר נוחה את הדילמות שמתגלעות בין השניים לאורכן של שנים.

זה מאוד חשוב לברר לעומק האם באמת ישנה דרך לחזור אל מערכת יחסים יציבה ובריאה, או שאבד עליה הקלח ואת הנקודה הזו של הטיפול כבר אי אפשר לראות, גם לא ממרחק. לפני שמדברים עם עו"ד גירושין ובוחנים את האסטרטגיה הכי טובה להיחלץ מאותה מערכת נישואין, זה לפעמים כדאי לערוך חושבים ולראות האם ישנה הצדקה לסיום מערכת היחסים הזו או שיש תקווה גדולה להחזיר את מה שכמעט אבד בין השניים.

 

מקבלים ייעוץ מקצועי

במידה והמצב באמת אינו מאפשר לערוך מחקר משותף ומציאה של נקודת מפגש שבה יכולים להחלים את מערכת היחסים הזוגית ביחד, זה חשוב לראות את הנולד ולהתייעץ עם עו"ד גירושין שכבר יודע לאן מתקדמים כל הזוגות מנקודה זו של חשיפת הרצון להתגרש. ייעוץ שכזה מעלה את המודעות למצב הנוכחי ומאפשר קידום הרצון לסיום הקשר הזה באופן מובן לחלוטין.

אודות שרון קורן