» כללי » יש דשא, יש משחק

יש דשא, יש משחק

הבעיה הכי גדולה בכל חצר היא טיב הדשא. עם דשא מלאכותי מקבלים פתרון איכותי ומגוון לאורך זמן

בעלים של בתים פרטיים מוציאים הרבה מאוד כסף על החצר שלהם. יש צורך בגנן וגם הדברים אותם עושים לבד גורמים להרבה הוצאות על מים, הרבה אנרגיות וזמן מבוזבז וגם הרבה מאוד כסף. מכל האלמנטים בגישה, נראה כי הדשא הוא האלמנט עליו יוצא הכי הרבה כסף, מכיוון שהוא זה שחולש על מרבית השטח והוא הכי קשה לתפעול.

בדשא יש לא מעט עשבים שיוצאים ומפריעים, יש קרחות ואפילו מחלות שגורמות לדשא דהוי וצהוב. הדרך הכי טובה להתמודד עם הבעיה שנקראת דשא היא באמצעות דשא מלאכותי איכותי. עם דשא מלאכותי משיגים דשא יפה, מסודר, ירוק ואיכותי למשך כל השנה, ללא קשר למזג האוויר ולעבודה של הגנן.

יש הרבה מאוד סוגים של דשא מלאכותי ביניהם יכולים לבחור הלקוחות. יש דשא שהוא עם מגע נעים יותר, וכאלו שהם ירוקים או בצבעים שונים, דהויים יותר. יש דשא ששם דגש על קשיחות או על רכות, וההבדלים הם רבים, בהתאם לצורך של הדשא. יש הבדל בין דשא סינטטי המשמש ליופי, או לספורט, או למטרות של ישיבה בחוץ.

התקנה איכותית

צריך לדעת לבחור דשא מלאכותי אך צריך לדעת גם להתקין אותו על הצד הטוב ביותר. ההתקנה צריכה להיעשות בצורה כזו שבד היוטה מתחת לדשא לא ייראה, שהפינות, שהם בעייתיות במיוחד, לא יצאו ממקומם ויגרמו למראה חובבנים וכמובן, שהבד יהיה מספיק איכותי וחזק כדי למנוע מהעשבים לחדור ולצאת ממנו לכיוון הדשא.

דשא סינטטי משפר באופן מיידי את המראה של החצר, על כך אין ויכוח. אם מתקינים אותו היטב ובוחרים דשא איכותי בהתאם למטרות ולציפיות, מקבלים פתרון ארוך טווח אשר יספק לכם הן גינה יפה ומטופחת, והן דשא עליו אפשר לשבת, לשחק וליהנות.

אודות ארנון פרידר