» אוכל ומזון » מורידים את השמנת היתר

מורידים את השמנת היתר

זה לא קל להבין כי המשקל שבו נמצאים הוא לא תקין. הרבה חוששים לבדוק את המשקל שלהם לעומת הגובה שבו הם נמצאים מפני שהם קרוב לוודאי יגלו כי הם נמצאים בהשמנת יתר, ולא רק עם כמה קילוגרמים מיותרים שלא ממש חשים מיותרים בכל סיטואציה יומיומית, אלא יותר כאשר רוצים למדוד בגדים בחנות הלבשה ששם שוב המידות לא אחידות וישנם בגדים שמעבירים אל עבר המידה הבאה בתור.

עד אשר אנשים ירגישו יותר בטוחים בצורה שלהם, בכל משקל ובכל מידה ויעשו כל שניתן כדי להישאר בריאים, צריכים להכיר תפריט לדיאטה בריאה שאיתו יכולים לרדת אל עבר משקל בריא, בשלבים בריאים ועם הרבה מאוד ספורט.

 

איך יורדים במשקל

זו שאלת השאלות. הרי, ישנם אנשים אשר צברו מכל מיני סיבות משקל מיותר אבל לא ממש מצליחים להפחית ממשקלם מכיוון שהם נשארים עם אותם הרגלי אכילה, שאולי אינם מעלים עוד במשקלם אבל בהחלט לא מסייעים גם לתהליך של ירידה.

איך יכולים להוריד משקל עודף שמגיע במסה גבוהה ולא ממש יוצר את הסביבה הכי בריאה לגוף אלא מקדם אותו אל עבר סיכון לחלות בכל מיני מחלות כמו סכרת ומחלות לב? הכל מתחיל עם תפריט לדיאטה שמתאים לאדם בצורה אישית. כולל חטאים קטנים שמסייעים להתקדם עוד שלב קדימה.

לצד זה חייבים להתחיל ולקום על מנת לבצע פעילות גופנית. ברגע בו הגוף מתחיל לשרוף קלוריות והשרירים עובדים, אם התפריט יהיה פחות מן הרגיל הקלוריות ייעלמו להן והשומן יתחיל להיעלם לו. אין קיצורי דרך ועדיף תמיד לתת לגוף להסתגל אל דרך חדשה ולא להעמיס עליו יותר מידי דרישות עם משקל גבוה שיש להוריד.

אודות שרון קורן