» עסקים » זה הזמן למכור

זה הזמן למכור

למכור זו אומנות. זה הרבה יותר מבניה של תסריטי שיחה, הרבה יותר מניתוח של כל לקוח לפי הצרכים שלו והזדמנויות המכירה, זה הרבה יותר מטיפול בהתנגדויות שתמיד עולות להן בשטח. מכירה היא סוג של שירות שאותו מעניקים ללקוח, ויש לוודא לא רק שאותו לקוח מקבל מענה ומדויק אל הצרכים שלו, אלא כי יודעים כיצד לעשות את זה נכון.

איך יודעים עבור איזה לקוח מה מתאים בצורה מדויקת? אינטראקציה נכונה עם לקוח היא חלק גדול מכל אלה, לצד יכולת הובלת השיחה אל עבר הנקודה של המכירה עצמה. לא יודעים לעשות את זה לבד? לא חייבים. כי היום יש גם חברת מכירות שיכולה לעשות את כל ההבדל עבור כל עסק שמעוניין בכך.

 

איך עושים את זה נכון

לפעמים המפתח עבור ערוץ מכירות יעיל הוא ההבנה כי לא יודעים כיצד לעשות את זה נכון, ועם התובנה החכמה הזו מתקדמים אל עבר אנשים שבאים מן המקצוע הזה ויש להם את כל הניסיון הנדרש על מנת להעלות את העסק אל המסלול הנכון מן הבחינה הזו.

בחינה של סוג העסק לצד כוח המכירה שיש לו מבחינת פוטנציאל מביאה הלאה אל עבר יצירה של תוכנית עבודה, כאשר כל עסק מוכן להקדיש כמות מסוימת של משאבים עבור הקבלה של התוצאות הנחשקות. השימוש עם חברת מכירות בהחלט יכול להיות לעזר רב, רק תמיד צריכים להבין כי לפי ההשקעה ככה יהיה אפשרי לקצור את הפרות, ועבור עבודה שהיא רבה ופרטנית, ראוי להשקיע כמה שיותר משאבים שרק יחזירו את עצמם בכל מכירה ומכירה, עם כל יום עסקים שעובר לו עם הרבה מעש.

אודות שרון קורן