» בניה ושיפוצים » בניה ושיפוצים כללי » גינה קטנה ומעוצבת

גינה קטנה ומעוצבת

בבניה המודרנית ישנם הרבה מאוד חסרונו כאשר הבולט ביותר הוא המחיר הגבוה שאותו זוג צריך לשלם על מנת לעבור אל דירה, כאשר המחיר הזה רק הולך ונעשה יותר ויותר בלתי אפשרי ככל שהגודל של הדירה נעשה נוח יותר. מה יכולים לעשות כאשר המרווח אשר קיים לרשות הדיירים של הדירות המודרניות הוא מועט וצריכים לחשוב בצורה די קפדנית על כל מה שמכניסים אל הבית? קראו את הדברים הבאים במידה וקיימת לכם מרפסת צמודה קטנה שבה רוצים ליצור גינות קטנות מעוצבות לטעם האישי שמרגישות נוחות ולא צפופות יתר על המידה.

 

איך מעצבים גינה עם שטח מועט

הריהוט – הדבר הראשון שאליו יש לשים לב היטב הוא היות הרהיטים שאותם רוכשים מתאימים לגודל של המרפסת. ישנם רהיטים שמגיעים בסדרי גודל משתנים, כאשר ככל שהמחיר יהיה גבוה יותר כך זה יהיה בולט לראות עד כמה הגודל שאיתו הוא מגיע הוא מאוד ארוך ורחב. היתרון הגדול של ריהוט קטן מידות שצריכים עבור מרפסת קטנה הוא המחיר שאיתו חוסכים הרבה מאוד כסף על הוצאות הבית. אפשר ליצור גינות קטנות מעוצבות היטב גם כאשר המידות של הריהוט אינן כה נדיבות.

התוכנית – לפני שרצים לבצע רכישה של כל דבר קטן עד גדול צריכים לשבת בצורה מסודרת ולעבור על פני התקציב הקיים עבור עיצוב הגינה במרפסת לצד האורך והרוחב שלה שאליהם צריכים ליצוק את הרעיון הכי טוב שמספק את הצרכים של כל דייר בבית הפרטי שלו. ככל שעובדים על תוכנית מוקדמת כך יותר יכולים להתקדם אל עיצוב עם רעיון בולט ופחות הוצאות עבור רכישות שלא ממש מסייעות לעיצוב נעים ומרווח שעונה על כל אם לא, רוב הדרישות של בעלי הדירה.

אודות שרון קורן