» עסקים » מכירות » עבודה יותר טובה

עבודה יותר טובה

עבודה היא חלק בלתי נפרד מן החיים של כל אחד ואחת מאיתנו באופן כמעט מוחלט. יש כאלה אשר קמים מידי בוקר אל עבודה שהם ממש אוהבים לבצע לעומת אחרים אשר קמים בחוסר רצון כמעט מוחלט לביצוע רשימה של מטלות שקרוב לוודאי היו מעדיפים שלא לבצע אלמלא היו חייבים את תלוש המשכורת ההכרחי עבור התשלום של כל החובות שהם צוברים מידי חודש בחודשו כמו כל אדם אחר.

למען האמת, לא ממש חייבים להיות במקום שלא נעים להיות בו, וזה כולל את מקום העבודה. יש אנשים אשר מחפשים אחר עבודה בארה"ב רק על מנת להיות בין אלה שכיף להם בעבודה. מה כבר השוני בעבודה מהסוג הזה? קראו הלאה.

 

יותר נוף מרהיב

כאשר נמצאים במאחת ממדינות ארצות הברית יכולים להיות בטוחים כי הנופים הפתוחים או אלה של עיר בנויה לתלפיות יהיו כאלה שפשוט נראים אחרת מכל מה שמכירים בכל כך קטן בארץ ישראל. רק הטיול הזה אחר הצהריים כאשר אין משמרת או כאשר הולכים אל עבר כל אחד מהמקומות שאליהם תיירים רבים הולכים הוא כזה אשר ממלא את הגוף בהרבה מאוד אנרגיות בכל יום מחדש, ודי מספיק להיות בנסיעה אל עבר מקום עבודה בארה"ב כדי להרגיש את כל השוני הזה שמרגיש מרהיב ומיוחד יותר מכל נסיעה לכל מקום עבודה אחר.

 

יותר כסף לשעה

כאשר נמצאים בארצות הברית באופן די טבעי מרוויחים יותר לשעה, בייחוד אם נמצאים במקום הנכון עם הסחורה הנכונה למכירה. עם קצת חוצפה ישראלית יכולים להתקדם אל עבר כל לקוח אשר מטייל להנאתו במרכז מסחרי עם המטרה הברורה להוציא כסף, ולכוון אותו אל עבר הוצאה כספית שרק מעלה את הרווח לשעה עבור המוכר עצמו.

עם רווחים שרק בעלי פוטנציאל לגדול עוד הלאה בהתאם לכישרון של כל מוכר, מקבלים יותר דולרים לידיים ויכולים לשים כסף לבילויים וכסף לחיסכון די בקלות.

אודות שרון קורן