» קניות » אופנה » קנייה משתלמת לחורף

קנייה משתלמת לחורף

ככל שהילדים גדלים זה מאוד בולט לראות עד כמה אלה יודעים להביע את דעתם לגבי כל נושא כמעט, והדבר גם נוגע לאופן שבו ההורים בוחרים להלביש אותם אל גן הילדים ואיך שהם בוחרים להתלבש לבד ובצורה עצמאית כיאה לגיל שלהם אל בית הספר.

זה דבר חשוב לתת לכל ילד לבטא את עצמו ולהגדיר עבור עצמו מה הוא מעדיף ללבוש על הגוף שלו כל עוד זה נעשה תחת ההגדרות של ההורים ושל בית הספר, כי אחרי הכל אי אפשר באמת ללבוש באמת כל מה שרוצים כאשר יוצאים את פתח הבית. התחום של בגדי ילדים הוא רחב יריעה, וכיום זה הזמן הכי טוב של השנה על מנת לאבזר את הילדים עם קולקציה נהדרת וחורפית עם שלל של מבצעים שמהם צריכים לבחור כמה משתלמים במיוחד.

 

קולקציה נהדרת לחורף הבא

רוב ההורים מבינים את העניין די במהירות ואחרים לא ממש שוקעים בתובנה הזו גם לאחר שהילדים כבר גדלים, אבל ניתן לראות כי רכישה של בגדים בתחילת עונה היא לנצח תהיה יקרה לעומת רכישה של בגדים בסוף העונה שמגיע בצורה די מהירה דווקא כאשר סוף כל סוף נעשה קר וגשום כיאה לחורף.

עם מכירות סוף עונה שמגיעות בשיאן אל חודש ינואר פברואר, כל הורה יכול לאבזר את הילד עם עוד כמה חליפות נהדרות לחורף הנוכחי, ואפילו לבחור כמה פריטים שיהיו נהדרים לחורף הבא. כך למעשה יוצרים סטוקים שלמים של בגדים אשר איתן יכולים להעביר כל עונה מבלי להוציא שקל אחד מיותר על מחיר רשמי של תחילת עונה. החיסכון הכספי ברכישה באופן הזה הוא ניכר, בייחוד כאשר ישנם כמה ילדים בבית שצריכים בגדים בכל עונה מחדש…

אודות שרון קורן