» בריאות » בריאות גיל הזהב » פתרון ניידות לגיל השלישי

פתרון ניידות לגיל השלישי

כאשר מגיעים אל הגיל השלישי לא בהכרח מבינים מה הולך להיות השינוי הזה שאליו צריכים להתרגל טרם לכן, ורק כאשר מנסים לעשות את כל מה שכבר רגילים הרבה מאוד זמן מגלים עד כמה כל סוג של פעילות שכזו לוקח הרבה יותר זמן ולפעמים מאמץ פיזי ניכר פי כמה.

מעבר לצורך החשוב הזה להתרגל אל ביצוע של פעולות בצורה מאוד מסוימת צריכים גם לדעת ולהשכיל באלו סוגים של עזרים להשתמש וזאת על מנת לעשות את החיים בגיל הזה למשהו הרבה יותר נוח והרבה פחות מתסכל ממה שיכולים לתאר. אחד מאותם אמצעים שבו יותר ויותר בני הגיל הזה נעזרים הוא קלנועית, כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהופכים את ההשקעה למשתלמת ונוחה.

 

עורכים אדפטציה לגוף בגיל השלישי

אומנם לא ממש מנהלים אורח חיים דומה לכל מה שהתרחש בגילאים בהם עדיין מגדלים משפחה ועדיין נמצאים במקום העבודה ולא בתנאי פרישה ממנה, אבל עדיין צריכים לעבור אל משהו חדש שבו עדיין ישנה תעסוקה שאליה שמחים לקום מידי יום ביומו והרבה מאוד אנשים שאוהבים מסביב שאיתם יכולים להעביר את הזמן הזה של גיל הזהב בנעימים.

אם מנהלים את החיים טרם הגיל השלישי בצורה חכמה, יכולים להגיע אל הגיל הזה כאשר הבריאות הפיזית והרגשית היא טובה, החשבון בנק עם כסף שמספיק לכל ההתנהלות החודשית ובבית ישנה קלנועית מתקפלת שאיתה יכולים לצאת אל עבר כל סוג של פעילות שבה מעדיפים שלא לאמץ יתר על המידה את הגוף. אחרי הכל הוא בגיל שבו אפשר להתחיל, ובעזרת קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שמסייעים לערוך את ההיכרות הרשמית עם הכלי שהוא לעזר רב ובעל משמעות בחיים הללו.

אודות שרון קורן