» כללי » שומרים על סדר בעסק

שומרים על סדר בעסק

השאיפה של כל בעל עסק היא להצליח ככל האפשר עם כמות הולכת וגדלה של עסקאות ומעגל נהדר של לקוחות שלא רק חוזרים על מנת לקבל שירות נוסף אלא אף מביאים לקוחות חדשים עם העברת הידיעה לגבי העסק ורמת השירות הטובה שהוא מציע.

חלק חשוב מן השירות מתבסס על ניהול נכון של המלאים, כאשר זה תמיד חשוב להבין כמה פריטים קיימים מכל סוג של פריט בכל רגע נתון על מנת להעביר את המידע הזה הלאה אל הלקוחות שמבקשים לבצע רכישה של אלה, ולכן זה חשוב לא רק להתקין מדפים למחסן לשם הצבת הסחורה של העסק כי אם לדעת כיצד לסדר את המחסן כדי להבין איזו סחורה קיימת בו. איך שומרים על סדר בצורה יעילה במחסן של העסק? קראו את הדברים החשובים הבאים.

 

מארגנים נכון את הסחורה

כאשר באים להתקין מדפים למחסן של בית עסק זה חשוב להבין עוד טרם הרכישה מה סוג הסחורה שאותה רוצים להציב על אותם המדפים ואת הכמות שהולכת להיכנס אל המחסן הזה במהלך של שנת פעילות שלמה. הדבר חשוב מהבחינה של תכנון נכון של המדפים שמתאימים מבחינת יכולת נשיאת משקל, וכן מן הבחינה של חלוקת המדפים הללו בחלל של המחסן בצורה שתניב את השימוש הכי נוח גם בשיא העונה וגם כאשר מתח המכירות נמוך.

בסופו של דבר תכנון נכון מסייע להציב את כל כמות הסחורה ללא חשש כי לא יישאר מקום לכל הפריטים שמגיעים למחסן, יחד עם האפשרות לדעת בצורה הכי מדויקת שאפשר היכן נמצא כל סוג של מק"ט מבלי להתעכב יתר על המידה עם העברת המידע הזה אל לקוחות שרוצים לבצע רכישה.

אודות שרון קורן